SON DAKİKA
21 Eylül 2019 13:52

SON HABERLER

Kalk Gidelim 71. bölümde Hacı Hüseyin’den büyük fırça, herkes payına düşeni alacak!

Kalk Gidelim dizisinin 71. yeni bölümü 18 Mayıs Cumartesi günü izleyicilerle TRT1 ekranında buluşmaya hazırlanıyor. Eyüp Üstün’ün yapımcılığını üstlendiği Kalk Gidelim dizisinin başrollerini Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı, Erkan Sever ve Hayrettin paylaşmakta.

TRT 1 ekranlarında büyük ilgiyle izlenilen, usta oyuncu kadrosuyla izleyicilerine aile olmayı keyifli bir şekilde aktaran aile komedi dizisi ‘Kalk Gidelim’ izleyicisine yine kahkaha dolu anlar yaşatmaya geliyor.

Kalk Gidelim 71. bölümde neler yaşanacak?

Hacı Hüseyin, ailenin erkeklerini karşısına alıp tatlı sert fırçalar. Herkes payına düşeni alır.

Hacı ise Allah’tan başımızı soktuğumuz baba yadigarı evimiz var diye düşünür. Halil çöp vergisini yatıracağı sırada evle ilgili bir aksilik olduğunu anlar ve durumu Seyfettin’e iletir.

Seyfettin mevzuyu kurcalar ve hiç beklenmedik bir durumla karşılaşır. Evle ilgili bu durum bütün aileyi derinden etkileyecektir. Seyfettin ve Halil bir yandan evle ilgilenirken diğer yandan hanımlarıyla da ilgilenmeleri icap eder.

Kalk Gidelim 71. bölüm 1. fragmanı:

Mustafa Ali, Nurcan’ı tatile götürmüş, Nurcan da tatilden kadınları kıskandıracak fotoğraflar paylaşmaktadır. Seyfettin de Sevda’ya bir dizi vaatlerde bulunur ve ağrısız başını olmadık dertlere sokar.

Diğer yandan Meryem, Ercan’a sert konuşur ve bu sefer Ercan’ın kalbi cidden kırılır. Meryem hatasını telafi etmek için adım atsa da Ercan’dan karşılık bulmakta zorlanır. Ercan da bu durumu lehine kullanarak Şakir ve Efe’yle çok ilginç bir işe imza atarlar.

Kalk Gidelim 71. bölüm 2. fragmanı:

Dizinin kadrosunda Beyazıt Gülercan, Nalan Okçuoğlu, Emin Gürsoy, Kerem Kupacı, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Füsun Kostak, Andrey Stan, İlayda Aydın, Ece Aydemir, Sena Çakır, Alper Saylık, Onur Seyit Yaran, Nilay Deniz, Cem Belevi, Can Kıran,  Alican Okumuş ve daha birçok başarılı oyuncu yer alıyor.

Kalk Gidelim yeni bölüm 18 Mayıs Cumartesi saat 20.00’de TRT 1’de!

İlgili Haberler