Ana sayfa Dizi Fragmanları Kalk Gidelim 82. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Kalk Gidelim 82. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

tarafından ker_def

Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Emin Gürsoy’un başrollerinde yer aldığı TRT1 ekranında yayınlanmakta olan Kalk Gidelim dizisinin 19 Ekim Cumartesi günü yayınlanacak olan 82.bölümünden yeni görüntüler paylaşıldı. Kalk Gidelim 82. bölüm 2. fragmanını videodan izleyebilirsiniz.

Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merak konusu.Her bölümü merakla beklenen, komedisi ve güçlü aile hikayesiyle izleyicilerine kahkaha dolu anlar yaşatan, ekranların en organik dizisi Kalk Gidelim’in yeni bölümünde yine eğlenceli sahneler izleyicileri bekliyor.

Peki 81.bölümde neler yaşandı? Detaylar şöyle:

Seyfettin, Nurhatçe hakkında Şerif’le yüzleşiyor…

Seyfettin, Sevda’ya Nurhatçe’nin kendi çocukları olmadığını bildiğini söyler. Sevda şaşkındır. Bu sefer de Sevda, nasıl öğrendiğini sorar ve Seyfettin anlatır. Seyfettin, mandırada Şerif’le yüzleşir. Sevda ve Seyfettin, gerçekler ortaya çıkınca ne yapacak?

Sosyal Medya Canavarı ‘Çekirdekçi Kız’ ortalığı karıştıracak!

İnternette Yeşilyurt kadınlar grubunda “çekirdekçi kız” profiliyle biri sürekli dedikodu yaymaya başlar. Köyde kim ne yaşadı her şeyi aralıklarla açıklar, köy karışır. Behice’nin yüzüğünü Şerif’ten sonra Badegül de görür, ama gören biri daha vardır o da “Çekirdekçi Kız”dır.

Meryem, Ercan’ın ısrarları sonrasında bir iş yeri bulmuştur. Ercan, bu iş kolunu kendi yöntemlerince ilerletmeye kalkar ve bu iş sonunda Şakir’le yollarını kesişir.. Anneanne olma düşüncesi Nurcan’ı kabuslara sürüklüyor…

Bir yandan Behice ve Şerif’i sohbet ederken gören Meryem’i önlemek oldukça zordur. Meryem, kız kardeşinin Dal’ların oğluyla düşünememektedir. Herkes başka bir dertteyken Nurcan anneanne olma fikrine hazır değildir. Duru’nun mutlu olmasını isterken anneanne olma düşüncesi onu kabuslara sürüklemektedir ve teselli etmek Mustafa Ali’ye kalacaktır. “Çekirdekçi Kız”, Nurcan ve Mumu’nun da arasının dalgalanmasına sebep olacaktır.

Bütün köy artık bu Çekirdekçi Kız’ın yayacağı yeni dedikoduyu beklemeye başlarlar. Herkes ellerinde telefon sayfaya kilitlenir. Badegül bir ara Behice’nin Çekirdekçi Kız olduğundan şüphelenir, Behice’nin cevabı da gecikmeyecektir. Köyde herkes tedirgindir. Bu işin sonunda “Çekirdekçi Kız” kimdir, ortaya çıkacak mıdır?