Kalk Gidelim dizisi 27 Ocak 11. bölüm 1. fragmanı yayınlandı

21 Ocak 2018 Pazar, 09:02
Kalk Gidelim dizisi 27 Ocak 11. bölüm 1. fragmanı yayınlandı

TRT1 ekranlarının beğeniyle izlenen dizilerinden Kalk Gidelim, 27 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00’da izleyenlerle 11. bölümünde buluşacak.

Başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever ve Emin Gürsoy’un yer aldığı Kalk Gidelim dizisi 11. bölüm 1. fragmanı yayınlandı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Mustafa Ali Meryem’in koyunlarından büyük kar etmiştir. Kazandığı parayla Nurcan’ı alışverişe götürünce Seyfettin de Sevda’yı sinemaya götürmek zorunda kalır. Nurcan’ın alışverişte çok fazla para harcaması ev halkını şaşırtır. Hacı Hüseyin oğlunun bu kadar parayı nerden bulduğunu merak eder.

Meydanda Meryem adak yemeği verirken Seyfettin de lokma döktürür. Her ikisinin de neye adak adadıkları merak konusu olur. Hacı Hüseyin koyun meselesinde Mustafa Ali ve Seyfettin’in yalan söylediğini anlar. Diğer tarafta Meryem kandırıldığını öğrenir.

Badegül koyunların satıldığını ve en sevdiği koçunun adak yapıldığını öğrenince şok olur. Köyden gitmeye karar verir. Canberk köyde kalması için onu ikna ederken aşkını itiraf eder. Diğer tarafta Halim, Meryem’e verdiği sözün ağırlığı altında ezilmektedir.

Emin Gürsoy haberleri için

Erkan Sever haberleri için