SON DAKİKA
15 Eylül 2019 22:58

SON HABERLER

Kalk Gidelim dizisinde, köyde işler fena karışıyor!

TRT1’in sevilen dizisi Kalk Gidelim’de olaylar yine hız kesmeyecek!

Başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever ve Emin Gürsoy’un oynadıkları dizinin 51. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı.

Köyde işler yine karışıyor. Seyfettin, olaya el koyuyor ama her şey arap saçına dönecek. Yeni bölüm 29 Aralık Cumartesi günü ekrana gelecek.

İşte 51. bölüm 2. tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Seyfettin, süt çiftliğini kendi adıyla imzalayıp satmaya teşebbüs edenin peşine dört koldan düşer. Nurcan el yazısından bu sahtekarlığı yapanın kardeşi Ercan olduğunu Mustafa Ali’ye söyleyince, Mustafa Ali çıldırır. Ercan’ı Seyfettin ve oğullarından önce bulup köyden def etmeye çalıştıkça işler Mustafa Ali ve Nurcan için daha da sarpa saracaktır.

Hacı Hüseyin ise emin olmadan kimseyi sahtekarlıkla itham etmemeleri konusunda uyarırken bir yandan da Badegül’ün durumuna üzülür ve Meryem’le barışmak için Hatice ve Sevda’yı Meryem’e gönderir. Meryem ise Ercan’ın durumundan dolayı son anda beklenmedik bir hamle ile Ercan dahil herkesi şaşırtacaktır.

Şakir ve Veli, Duru ve Dudu ile görüşmenin yollarını ararken Şakir kahvede çektiği videolarla bir anda sosyal medyada fenomen olur. Şakir’in starlığı sosyal medya üzerinden hızla ilerlerken gelen bir reklam teklifi köyde tüm gözleri Şakir’in üzerinde toplar. Veli ise deri ticareti için yeni dükkanını kiralayıp işine sarılsa da Şakir’in Veli’yi rahat bırakmaya niyeti yoktur. Veli eli para tutunca Muhtar’a gidip eski kira borçlarını öder. Şakir kirasını ödemeyince zor duruma düşer ve Veli bu durumu telafi etmek için Şakir’e hiç beklemediği bir teklifte bulunur.

İlgili Haberler