SON DAKİKA
28 Eylül 2022 12:41

SON HABERLER

Kanal 7’de Yemin dizisine kardeş geliyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal 7 ekranında 2 sezondur devam etmekte olan Yemin dizisi önemli bir başarının sahibi oldu. Gökberk Demirci ve Özge Yağız’ın başrolde buluştuğu dizi büyük beğeni topladı. Sadece ülkemizde değil, yurt dışında ve özellikle de Latin Amerika ülkelerinde Yemin dizisinin büyük bir hayran kitlesi bulunuyor.

Yemin dizisinin yapım şirketi Karamel Yapım, yeni ve iddialı bir günlük diziye daha başlıyor. 2020-2021 sezonunda Yemin dizisine kardeş bir yapım geliyor. yeni dizisinin ismi ise Emanet olarak belirlendi.

Tv100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Emanet dizisinin çekimlerine yarın başlanacak. Ayhan Özen’in yönetmenliğini yaptığı dizide yer alan oyuncu kadrosu da belirlendi.

Emanet dizisinin oyuncu kadrosunda şu isemler bulunuyor: Halil İbrahim Ceylan, Sıla Türkoğlu, Berat Rüzgar Özkan, Gülderen Güler, Melih Özkaya, Gülay Özdem, Tolga Pancaroğlu, Volkan Yıldırım, Derya Oğuz Ertün, Osman Aydın, Özge Agyar, Adnan Mehmet Ali Aslan, Hilal Yıldız, Gözde Gürkan, Binnaz Ekren ve Zeynep Naz Eyüboğlu.”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler