Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Kanal 7’nin Yemin dizisi beşinci sezonu için karar çıktı!

Kanal 7’nin Yemin dizisi beşinci sezonu için karar çıktı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal 7 ekranında yayınlanan ve dördüncü sezonu süren Yemin dizisinin devam edip etmeyeceği merak konusu oldu… Cumartesi ve Pazar akşamları yayınlanan dizinin başrolünde Gökberk Demirci yer alıyor…

Dört sezondur dizinin yükünü omuzunda taşıyan Gökberk Demirci, önce partneri sonra da sevgilisi olan Özge Yağız’ın ikinci sezon finalinde hikayeden ayrılmasının ardından, yeni isimlerle yola devam etti.

Yaşadığı zorlukları geride bırakarak yeni bir hayata adım atan Emir karakterinin eski hesapların hepsini kapatması da senaryonun yeniden şekillendirilmesine imkan tanıdı. Yeni bir hikaye ve yeni oyuncular ile yoluna devam eden Yemin dizisinde beşinci sezon onayı da çıktı.

Gökberk Demirci de Karamel Yapım ile bir sezon daha hikayenin başrolünde yer alma konusunda anlaşma sağladı.

Setenay Süer, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Ahmet Ömer Akıner, Gül Arcan, Büşra Oğur, Nevzat Yılmaz gibi oyuncuların yer aldığı dizinin hikayesini Nazmiye Yılmaz yazıyor…

Reyhan Pekar’ın yönetmenliğini yaptığı Yemin dizisi, 2022-2023 sezonunda da ekranda olmaya ve hayranlarını etkilemeye devam edecek. Gökberk Demirci de bu dizi ile elde ettiği popülerliğin ardından, başka yapımlara geçmek yerine yuvada kalmayı tercih ederek önemli bir karar vermiş oldu.