SON DAKİKA
11 Ağustos 2022 18:19

SON HABERLER

Kanal D, reyting için bir kez daha Aşk-ı Memnu’ya başvurdu!

Yılların eskitemediği diziler vardır, işte Aşk-ı Memnu da böyle bir yapım. Kanal D’nin uzun yıllardır tekrarlarını yayınlamaktan kaçınmadığı dizinin, özellikle final bölümlerinin sosyal medyada sürekli TT olması da yapımın hala unutulmadığının bir göstergesi olmuştu.

Kanal D zaman zaman Aşk-ı Memnu kartını açıyor. Diziyi tekrar tekrar yayınlamaktan bıkmayan Kanal D’nin savunması da net; izleyici seviyor ve izliyor… Gerçekten de yıllardır ekranda inmeyen Aşk-ı Memnu her dönem izleyiciden ilgi görmeye ve iyi izlenme oranları elde etmeyi başarıyor… Dizi bir kez daha Kanal D ekranına geliyor. Hayranlar için bu büyük bir müjde…

Bir yasak aşk’ ve onun etrafında yaşanan heyecan dolu anlar hafta içi her gün Kanal D’de yayınlanmaya başlanacak.  Kanal D’nin başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’in paylaştığı, yayınlandığı her dönem ilgiyle izlenen fenomen dizisi “Aşk-ı Memnu” 05 Nisan Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün yeniden ekrana geliyor.

Tatlıtuğ ve Saat’in yanı sıra Selçuk Yöntem, Nebahat Çehre, Hazal Kaya ve Zerrin Tekindor gibi isimlerin de kadrosunda yer aldığı, oyuncu performansları kadar ölümsüz hikayesiyle de ekranlara damgasını vuran “Aşk-ı Memnu”, hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal D’de…

Halit Ziya Uşaklıgil’in aynı adlı romanından uyarlanan dizide, İstanbul’un sayılı zenginlerinden Adnan Bey, çok sevdiği karısı İnci öldükten sonra çocukları Nihal ve Bülent ile kalmıştır. İkinci evliliğini kendisinden yaşça çok genç olan Bihter ile yapar. Ancak Bihter’le yeğeni Behlül arasındaki karşı konulamaz çekim, yaşadıkları yalıda entrika dolu günlerin yaşanmasına neden olacaktır.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler