Ana sayfa Dizi Haberleri Kanal D final bile yaptırmadı, Nehir Erdoğan’ın o dizisi yurt dışında rekor kırdı!

Kanal D final bile yaptırmadı, Nehir Erdoğan’ın o dizisi yurt dışında rekor kırdı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Nehir Erdoğan’ın yarıda kalan eski dizisi Kanal D’nin yüzünü kara çıkardı! İkizler Memo Can dizisi 2018-2019 sezonunda Kanal D’nin büyük başarılar beklediği yapımlardan birisiydi. Nehir Erdoğan, Özgürcan Çevik, Burak Hakkı ve Emir Berke Zincidi dizinin başrolünde yer aldı. Bir ara çok iyi reytingler alan dizinin 2. sezonuyla devam edeceği söylenmişti. Ancak gelişeler öyle olmadı.

İkizler Memo Can dizisi final dahi yaptırılmadan Kanal D tarafından yayından kaldırıldı. 27 Ekim 2018 tarihinde başlayan macera 8 Mayıs 2019’da 25.bölümle birlikte sona erdi.

Dizinin 2. sezonunu heyecanla bekleyenler yaz ayı bittikten sonra dizinin yanından kaldırıldığını öğrenmişti. İşte böyle talihsiz bir sonla dizi çöplüğüne atılan İkizler Memo Can dizisi Kanal D’nin yüzünü kara çıkardı.

Makedonya’ya satılan dizi, bu ülkede büyük ilgi gördü. Hatta reyting rekorları kırmaya başladı. 18.22 reyting ve 39.7 share alarak tüm programlar içerisinde en fazla izlenen program alan İkizler Memo Can dizisi, büyük başarı elde etti.

Erler Film imzalı dizi aslında hak etmediği bir sonu yaşadı. Ama aradan geçen zaman Kanal D’nin yüzünü kara çıkardı.

İkizler Memo Can dizisi Türkiye’de görmediği ilgiyi başka ülkelerde görüyor.

Dizi yurt dışında Twins ismi ile satışa sunulmuş durumda.25’er dakikalık 135 bölüm olarak sunuluyor. Finalin nasıl kurtarıldığı ise merak ediliyor.