SON DAKİKA
26 Ağustos 2019 10:07

SON HABERLER

Kanatsız Kuşlar 15 Şubat Perşembe 34. bölümünde Onur’u zor günler bekliyor

Kanatsız Kuşlar’dı onlar umut kırıntılarıyla beslenen…

atv’nin, ilk bölümden itibaren izlenme rekorları kırarak zirveye yerleşen dizisi Kanatsız Kuşlar’ın 34. bölümü 15 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00’de atv ekranlarına geliyor. Dizinin 34. Bölümü de yine heyecan ve dram yüklü sahneleriyle beğeni toplayacak ve Kanatsız Kuşlar zirvedeki yerini koruyacak.

Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.

Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Serkan İpekören’in üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun’un kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar’da başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor. Dizinin müzikleri ise Kalan Müzik tarafından yapılıyor.

Dizinin 15 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00’de yayınlanacak 34. Bölüm özeti ise şöyle:

“Muzaffer, çocuklara ve Nefise’ye sonuna kadar sahip çıkarak, tam bir aile olma yolunda evinin kapılarını sonuna kadar açar. Azime ve Nefise için ise yolun sonuna gelinmiştir artık. Herkesten gizledikleri, baba oğulun aynı evde, habersizce yaşamaya başlayacak olması yeni sorunları da beraberinde getirmektedir.

Bütün bunlar olurken Tuba, hayatındaki bütün mutsuzlukların sebebi olarak gördüğü Nefise ve çocuklarından intikam almaya kararlıdır. Ama en büyük hesaplaşması Azime’yle olacaktır.

Ailede mutluluk rüzgarları eserken Onur’un sebep olduğu kaza ile ilgili endişeleri vardır. Etrafa belli etmese de Onur’un endişeleri yersiz değildir ve onu zor günler beklemektedir. İfade vermeye gideceği gün, geride kalanları da hesaplaşmaların en büyüğü beklemektedir. “

KANATSIZ KUŞLAR/atv

YAPIMCI : Koliba Film/Ata Türkoğlu
YÖNETMEN : Serkan İpekören
SENARYO : Hakan Haksun
OYUNCULAR : Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur, Seda Türkmen, Gizem Güneş, Emir Özden, Karel Güntekin, Yusuf Baymaz.
MÜZİK : Kalan Müzik
YAYIN TARİHİ : 15 Şubat Perşembe 20.00

İlgili Haberler