Ana sayfa Dizi Fragmanları Kara Tahta dizisinde hamle yapmak için tam zamanı!

Kara Tahta dizisinde hamle yapmak için tam zamanı!

tarafından ker_def

Başrollerinde Miray Daner, Furkan Andıç ve Cengiz Bozkurt’un yer aldığı TRT1’in yeni dizisi Kara Tahta, yeni bölümüyle ekranlara geliyor… Dizinin 11 Mayıs çarşamba akşamı yayınlanacak olan beşinci bölümünde “Şimdi tam zamanı ya hep, ya hiç” sözlerinin öne çıkacağını göreceksiniz.

Geçtiğimiz hafta çekimler sırasında Furkan Andıç’ın sakatlanması ve menisküs ameliyatı olmasının ardından tam olarak iyileşmeden sete dönmesi büyük bir fedakarlık olarak görülüyor. Furkan Andıç ile Miray Daner ikilisi de çok iyi dizi çifti olarak görülüyor ve sosyal medyada da büyük destek alıyor. Dizinin yeni bölümü de merakla bekleniyor.

Kara Tahta dizisinde hamle yapmak için tam zamanı! 8

TRT 1’in iddialı yapımları arasında gösterilen “Kara Tahta”, 11 Mayıs Çarşamba günü beşinci bölümüyle izleyiciyle ile buluşacak. Peki, tanıtımları ile büyük merak uyandıran dizinin yeni bölümünde neler olacak? İşte tüm detaylar:

“Atlas, Irmak’a söylemesi gerekenlerle söylemek istedikleri arasında gidip gelirken telefonu çalar. Yasemin’den gelen haberle Irmak ve Atlas apar topar gitmek zorunda kalırlar. Kartal’ın atmak üzere olduğu yanlış adım tüm hayatını karartmak üzeredir. Atlas, Kartal’ı kurtarmak için elinden geleni yapmaktan çekinmez.

Kara Tahta dizisinde hamle yapmak için tam zamanı! 9

Irmak, Atlas’tan duyduklarıyla hayatına bambaşka bir yön vermeye karar verir. Bu karar Münevver ve Bekir’i rahatsız etse de Irmak vazgeçmez. Atlas ise kalbine daha fazla söz geçiremez ve kendisini bir kez daha Irmak’ın kapısında bulur.

Bekir yaptığı büyük planla Atlas’ı bitirmeye kararlıdır. İskender’in Bekir’e karşı elinde tuttuğu büyük delil de bu planın bir parçası olacak gibidir. Atlas, Bekir’in planıyla herkesin gözü önünde büyük bir kaosun içinde kalır. Bu kaostan nasıl kurtulacağı ise merak konusudur. “

Kadrosunda; Furkan Andıç, Miray Daner, Cengiz Bozkurt, Kerem Aslanoğlu, Yasemin Yazıcı, Selen Uçer, Çiçek Dilligil, Mine Tüfekçioğlu, Nizam Namıder gibi birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar otururken, senaryosunu ise Erkan Birgören kaleme alıyor.

Kara Tahta, 5. bölümüyle 11 Mayıs Çarşamba günü TRT1’de.