Ana sayfa Dizi Fragmanları Karagül dizisinde ölüm şoku!

Karagül dizisinde ölüm şoku!

tarafından ker_def

Karagül dizisi izleyicilerine yepyeni bir bölümle daha gelmeye hazırlanıyor. Fox Tv ekranlarının vazgeçilmez dizisi Karagül’ün bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak?

Karagül dizisi izleyicilerinin ekranlarına yeni sürprizlerle geliyor. Fox Tv’nin sevilen dizisi Karagül’ün yeni bölümünde neler olacak?

KARAGÜL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Narin, oğlunu kaybetmemek için kelimenin tam anlamıyla ateşle oynamaktadır. Ebru alevlerin arasında kaldığı sırada onu kurtarmaya gelen Baran’la birlikte içerde sıkışır kalır. Narin’in Ebru’dan kurtulma çabası gitgide sarpa sarmakta, kendi hayatı da dahil risk altına girmektedir.

Kadriye aileyi yeniden aynı sofra başında toplamak için çabalamakta, Emine’yi bulmak için Maraş’ta var gücüyle onu aramaktadır. Diğer yandan Ebru’nun kaybolmasının sebebinin Kendal olduğunu düşünen Kenan, Kendal’ın üzerine yürür. Kendal ve Kenan’ın savaşlarına yeni bir cephe daha açılmıştır.

Ebru yangından kurtulmuş ve hayat mücadelesine devam ederken, Ada ve Maya’yı kafede asla tahmin edemeyecekleri bir olay beklemektedir. Olanlar Ebru ve bütün çocukları için yeni bir sürecin başlangıcı mı yoksa bitişi mi olacak.

Karagül yeni bölümüyle Cuma 20.00’de FOX’ta.