SON DAKİKA
26 Haziran 2019 01:43

SON HABERLER

Cemal, Umay’ı vuruyor! Kardeş Çocukları 14. Bölüm 2. Fragman

Star TV’de Pazar akşamları ekrana gelen Kardeş Çocukları dizisinin 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Afra Saraçoğlu ve Furkan Andıç’ın başrolünde oynadıkları dizinin yeni bölümünde Yıldırım, Ümran’ı kendisini toplaması konusunda uyarıyor.

Cemal’in şiddet uyguladığı Ümran, olanları soran Yıldırım’a doğruyu anlatmıyor. Yıldırım ise Hayat’ın karşısında güçlü durmasını telkin ediyor.

Bu arada Cemal de yeni planlar peşinde Ümran ve Umay’ı sıkıştıran Cemal, silah çekiyor.

Cemal, Umay’ın vurmak üzereyken, Ümran’ın “Kardeşim” sözleri ise dikkat çekiyor.

Yeni bölüm tanıtımını videodan izleyebilirsiniz.

Kardeş Çocukları 13. Bölüm Özet:

Yıldırım, öğrendiği gerçekle alt üst olurken, Ümran ve Umay’ı sert bir yüzleşme beklemektedir. Yıldırım’ın öğrendiklerine tamamen hazırlıksız yakalanan Ümran, Umay’ın şok hamlesiyle kendini yeni bir fırtınanın ortasında bulur. Umay’ın hamlesi, Yıldırım ve Ümran arasındaki dengeleri değiştirirken, Yıldırım Hayat’ın hedefindedir.

Diğer yanda, Reşat ve Cansel’in görüntüleri Umay’ın eline evliliğini yönetme gücü verir. Her zamankinden daha güçlü olan Umay, Reşat’ın ipini çekmek üzeredir. Yaşananlar iki anne arasındaki Hayat savaşını kızıştırırken Yıldırım ise her ikisini de köşeye sıkıştıran gerçeklerin peşine düşer. Cemal’in Yıldırım için giderek daha büyük bir tehdit haline gelmesi Ümran’ı hayatının en zor kararlarından birini almaya iterken Hayal’in doğum günü herkes için büyük sürprizlere gebedir.

İlgili Haberler