SON DAKİKA
22 Eylül 2019 05:03

SON HABERLER

Kardeş Çocukları 16. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Umay’ın acımasız tuzağı

Kardeş Çocukları dizisinin 19 Mayıs Pazar akşamı ekrana gelecek olan 16. bölümünden 2. fragman yayınlandı. Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Afra Saraçoğlu, Murat Daltaban’ın başrollerinde yer aldığı Kardeş Çocukları dizisinin 16. bölümünden 2. fragmanda önemli detaylar yer alıyor.

Umay acımasız bir tuzak kuracak. Mektupları kim gönderiyor? Umay, hangi oyunları kuracak.. Nur Fettahoğlu’nun müthiş oyunculuğunda 16. bölümde önemli gelişmeler yaşanacak Videodan 16. bölüm 2. fragmanını izleyebilirsiniz.

Kardeş Çocukları 16. bölümünde başka neler yaşanacak?

Ümran ve Hayat, Umay’ın kurduğu acımasız tuzağa düşüyor.

Yıldırım tarafından köşeye sıkıştırılan Umay, kendini kurtarmak için yeni bir oyun kurarken, annesine gelen gizemli mektupların peşine düşen Hayat’ın attığı fevri adım Ümran ve Yıldırım’ı karşı karşıya getirir.

Bir oğlu olduğuna inanan Yıldırım, var gücüyle sahte ipuçlarını takip ederken, Ümran ise Umay’ın oyunlarından habersiz mektupların peşindedir.

Karay’ların tüm mal varlığını ele geçirmeye kararlı olan Umay’ın planları tıkır tıkır işlerken, Reşat’ın ise Umay’ın bile hesaba katmadığı bir planı vardır.

Reşat ve Umay arasındaki soğuk savaş kızışırken, Hayal’in Cansel’le hesaplaşmak istemesinin sonuçları ağır olur.

Umay’ın kurduğu acımasız tuzağın kahramanı Savaş, Yıldırım’ın hayatına fırtına gibi girerken, Ümran ve Hayat hiç beklemedikleri bir anda kendilerini oyunun tam ortasında bulur.

İlgili Haberler