SON DAKİKA
16 Haziran 2019 09:50

SON HABERLER

Kardeş Çocukları dizisinde Hayat’tan beklenmedik karar! Ümran, yıkılıyor!

Star TV’nin yeni dizisi Kardeş Çocukları, 3. bölümüyle 10 Şubat Pazar akşamı ekrana gelecek.
Televizyongazetesi/Detay

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç ve Afra Saraçoğlu’nun oynadığı dizinin yeni bölümünden yayınlanan tanıtımda Umay, Hayat’ı evinde istemediğini söylüyor.

Annesi ile gitmeyen Hayat, bu kez teyzesinin onu istememesi üzerine köye dönmek zorunda kalıyor.

Ümran, yalnız başına döndüğü evde kocası nedeniyle kabuslar görüp korku dolu anlar yaşarken, kızının özlemiyle yanıp tutuşuyor.

Umay ise kocası ile birlikte Hayat’ı bırakmak için köye geldiğinde bambaşka bir durumla karşılaşıyor.

Hayat, teyzesinin yolundan gitmeye karar verip annesini terkedecek.

Ümran ise büyük bir şok yaşayacak!

İşte Kardeş Çocukları 3. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Hayat, teyzesinin Umay Karay olduğu gerçeğiyle yüzleşiyor.

Hayat, teyzesinin Umay Karay olduğu gerçeğiyle yüzleşirken, Ümran’ın en kötü kabusu gerçek olmuştur. Ümran, büyük bir isyanla uç ve tehlikeli yerlere sürüklenir. Yıllar önce terk ettiği kızını, yeğeni olarak evinde ağırlamak Umay için de hiç kolay olmaz. Hayat’ın teyze evindeki ilk gecesi, yaşadığı travmaların gölgesinde olaylı geçer. Hayal’in sıcaklığı ile kızlar arasında hızlı bir bağ kurulurken, Volkan’ın şeytan tüyü Hayat’ı da yakalamaya başlar. Kafasında onlarca cevapsız soruyla, annesine kavuşmak için gün sayarken, bir yandan teyzesinin buzlarını kırmaya çalışan Hayat’ın yolu bir anda Yıldırım’a çıkar. Yıldırım’ın, Karay ailesiyle olan sürpriz bağı, onu adım adım hayatının en büyük gerçeğine yaklaştırmaktadır. Karay’lar Volkan’ın gizemli misafiri için hazırlık yaparken, Ümran’ın hamlesi Umay’ı hazırlıksız yakalar. Öte yandan, dilinin ucundaki sırla yıllarca Ümran’ı yönetmiş olan Cemal, bu kez Umay’ı avlamak üzeredir.

İlgili Haberler