SON DAKİKA
27 Haziran 2019 09:35

SON HABERLER

Kardeş Çocukları yeni bölümde gelen esrarengiz not, ortalığı karıştıracak!

Kanal D ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan Kardeş Çocukları dizisinin 15. bölüm tanıtımında Cemal’in vurulduğu görülüyor.

Televizyongazetesi/Detay – Nur Fettahoğlu, Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl ve Afra Saraçoğlu’nun oynadıkları dizinin yeni bölümünde Ümran, Umay ile birlikte Cemal’den kurtulmaya çalışırken onu vuruyor.Tam Umay’ı vurmak üzereyken Cemal vurulup yere düşüyor.

Cemal’in ölüp ölmediğinin tam olarak anlaşılamadığı tanıtımda, ilginç bir gelişme de yaşanıyor. Ümran’a gelen ilginç not, ortalığı karıştıracak!

Yeni bölüm tanıtımında heyecanı arttıran gelişmenin ardından, Umay, ablasına sahip çıkıyor. Cemal’in kendisini vurmak üzereyken ablasının onu vurması üzerine Ümran’ın bir daha cezaevine girmesine izin vermeyeceğini, onu koruyacağını söylüyor.

Bu sırada Yıldırım da arayıp bulduğu bir kadının verdiği bilgiyle şoka uğruyor. Yıldırım, Umay’ın çocuğu aldırmadığını öğreniyor ve peşine düşüyor. Ümran’a kız mı erkek mi olduğunu soruyor. Ümran’ın Yıldırım’a gerçeği anlatmak istemesi üzerine Umay, ilginç bir hamle yapıyor.

Bu sırada Hayat, annesine gelen bir zarfı açıyor ve “Kocanı öldürdüğünü gördüm” yazan yazıyı bulunca çok şaşırıyor.

Kardeş Çocukları 15. bölüm tanıtımı

Kardeş Çocukları 14. Bölüm Özet:

Umay ve Yıldırım’ın görüntüleri, Karaylar’ın üzerinde patlayan bir bombaya dönüşürken, Ümran, Cemal’in yanında hayatının en uzun gecesini yaşar. Hayal ve Hayat, Volkan’ın vedasının şokunu yaşarken kendilerini bir anda evde kopan kıyametin ortasında bulur.

Bütün gece annesinden haber alamayan Hayat, Ümran’ı bulduğunda ise yeni bir kabusa uyanır. Umay, patlak veren krizi kendi yöntemleriyle fırsata çevirerek yönetirken, Yıldırım prestijinin değil, kendisinden saklanan gerçeklerin peşindedir. Doğmamış bebeğinin toprağını bulmaya razıyken eline geçen ipucunun peşine düşer.

Yıldırım’ın attığı adım onu bir anda büyük gerçekle yüz yüze bırakırken, Cemal ve Umay arasında yaşadığı esaretten yorgun düşen Ümran ise bu kez yaşadıklarına boyun eğmemeye kararlıdır. Cemal’i durdurmayı kafasına koyan Ümran’ın tehlikeli oyunu iki kız kardeşi can pazarına sürükler.

İlgili Haberler