SON DAKİKA
17 Haziran 2019 10:56

SON HABERLER

Kardeş Çocukları’nda izleyiciler bu aşkın başlamasını dört gözle bekliyor!

Star TV’nin Pazar akşamları ekrana gelen Gold Film imzalı dizisi ‘Kardeş Çocukları’ bu hafta 8. bölümüyle ekrana gelecek. Hayat ve Volkan arasındaki yakınlaşmanın adım adım başladığı dizinin bu bölümünde, Volkan büyük bir sürpriz yaparak eve İdil ile el ele geliyor.

Volkan’ın bunu kendisine takıntılı bir aşk besleyen Hayal’in hem kendisinden umudunu kesmesi hem de Hayat’a aşık olduğunu öğrenince daha çok üzülmesini engellemek için yaptığı düşünülüyor.

Yine de, bu durum Hayat-Volkan aşkını bekleyen izleyenlerin pek hoşuna gitmedi.

Öte yandan izleyicilerin çoğu tarafından Hayat- Volkan ilişkisi değil Ümran-Yıldırım aşkı daha çok merak ediliyor. İkilinin geçmişte yarım kalan aşkı ve Umay-Ümran-Yıldırım üçgeninde yaşanacaklar daha çok ilgi çekiyor.

Ümran ve Yıldırım aşkının yeniden başlamasını bekleyen izleyenler Mehmet Aslantuğ ve Ayça Bingöl arasındaki uyuma da hayran kaldıklarını dile getiriyor.

Umay şimdi ne yalan uyduracak?

Cemal’i öldürmek isterken Yıldırım’a yakalanan ve ona bir açıklama yapmak üzereyken kocasının da otele gelmesiyle Yıldırım ile baş başa görülen Umay’ın bu durumdan nasıl kurtulacağı da merak ediliyor.

Ümran gibi dizinin masum karakteri arasında olan Reşat’ın da eşinin bilmediği geçmişi hakkındaki gerçekleri öğrenince neler yapacağı merakla bekleniyor.

 

İlgili Haberler