Ana sayfa Dizi Haberleri Kardeşlerim dizisinden ayrılan isim başka bir gençlik dizisinde ortaya çıktı!

Kardeşlerim dizisinden ayrılan isim başka bir gençlik dizisinde ortaya çıktı!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Atv ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim, 3. sezon öncesinde yaz arası verdi. Reytingleriyle kanalın da yüzünü güldüren dizi, dram türünde bir gençlik dizisi olarak beğeni topluyor. Dizinin bazı oyuncuları süreç içerisinde hikayeleri bitince diziye veda ettiler ve başka dizilerle izleyenlerin karşısına geliyorlar.

Bu isimlerden birisi de Kardeşlerim dizisinde rol alan Çağla Şimşek oldu. Fox TV’nin yeni başlayan gençlik dizisi Tozlu Yaka, ekranın dikkat çeken yeni yapımlarından birisi. Gençlik dizisi olan Tozlu Yaka, Pazartesi akşamları ekrana gelmeye başladı.

Tozlu Yaka’nın ilk bölümlerinden itibaren rolüyle ön plana çıkan isimlerden birisi de Çağla Şimşek. Başarılı performansı ile Kardeşlerim dizisinde de beğeni toplayan oyuncu bu kez Tozlu Yaka dizisinde Hazal karakterine hayat vermekte.

2002 doğumlu olan genç oyuncu, çok küçük yaşlarında kameralarla tanışmış bir isim. İlk olarak 2007 yılında henüz 5 yaşındayken kamera karşısına geçmiş. Farklı dizilerde rol aldıktan sonra da Hayat Devam Ediyor dizisindeki Lavin karakteri ile tanınmış ve çok sevilmişti.

Çağla Şimşek’in çok konuşulduğu bir başka dizi de Küçük Gelin dizisiydi. Zehra ve Elif dizisinde Reyhan karakteriyle beğeni toplayan oyuncu, Kardeşlerim dizisinde ise Ayşe’ye hayat veriyordu. Bu dizinin ardından rol aldığı Elkızı’nda ise Seher olarak izleyici karşısına çıktı.

Çağla Şimşek, Tozlu Yaka dizisinde Hazal karakteriyle beğeni topluyor. Hikayenin güçlü kişilikli bir karakteri olan Hazal ile dikkatleri çeken oyuncu, küçük yaşta başladığı kariyerinde henüz 20 yaşında olmasına karşılık sağlam adımlarla ilerlediğini ortaya koymakta.

Kardeşlerim gibi bir gençlik dizisinde rol almaya devam eden oyuncu, Tozlu Yaka dizisine de çok yakıştırılmakta. Dizide hayat verdiği Hazal’ın sırların olan bir karakter olmasının altını çizen Çağla Şimşek, şu yorumu yapıyor: “Sırlarla dolu, sır küpü diyebilirim.” Şimşek, Hazal’ın hikayenin gizemli isimlerinden birisi olacağını belirtmesi de dikkat çekiyor.

Tozlu Yaka dizisi gençlerin güncel meselelerine odaklanan ve sınıf farklılıklarına rağmen aralarında kurdukları dostlukları ve ilişkileri ortaya koyan bir yapım. Bu yönüyle de atv’nin çok sevilen Kardeşlerim dizisine benziyor. Çağla Şimşek de hikayeleri benzer iki dizide oyunculuğuyla dikkat çeken bir isim olarak ön plana çıkmakta.