SON DAKİKA
26 Nisan 2019 17:13

SON HABERLER

Kaynanalar arası yufka açma yarışması! Gelinim Mutfakta 125. Bölüm İzle

Gelinim Mutfakta 125. Bölümde Reyhan, kaynanalar arasında “En ince yufka açma yarışması” düzenledi; ortaya, çok eğlenceli anlar çıktı! O anları videodan izleyebilirsiniz.

Reyhan Hanım, programa katıldığı günden itibaren yufka açamadığından bahsetmişti. Bu bölümde bu sorununu çözmek için harekete geçti. Kaynanalar odasına getirdiği eşya ve yufka malzemeleri ile kaynanaları bir yarışın içine soktu. En ince yufkayı açmak için aralarında yarışan kaynanalar izleyenlere keyifli anlar yaşattılar. Özellikle Reyhan Hanımın denemeleri herkesi güldürmeye yetti!..

Gelinim Mutfakta, Fatih Ürek’in sunumuyla Kanal D’de ekrana geliyor

Pazartesi günü, Kanal D ekranında yeni bir yarışma programı izleyicisi ile buluştu: Gelinim Mutfakta!

Sunuculuğunu ünlü sanatçı Fatih Ürek’in yapacağı “Gelinim Mutfakta”da dört kayınvalide, gelinleriyle birlikte yarışarak büyük ödülün sahibi olmaya çalışmakta.

Gelinine güvenen kayınvalideler, marifetli gelinler…

Ekranların en lezzetli, en çekişmeli bir o kadar eğlenceli yarışması olmaya aday “Gelinim Mutfakta”da gelinler, kendilerine verilen süre içerisinde günün yemeğini yapmaya çalışacak, bu yarışta onları an be an izleyen kayınvalideler ise puanladığı tabakların kime ait olduğunu bilmeden puan vererek gelinini birinci yapmaya çalışmakta.

Haftanın sonunda en yüksek puanı alan gelin ve kayınvalidesi 10 Bin TL değerinde 5 altın bilezik kazanırken, en düşük puanı alan gelin ve kayınvalidesi ise programa veda edecek.

Programda gelinler ve kayınvalidelerin yanı sıra birbirinden farklı tarifler ve lezzetler de ekrana geliyor.

İlgili Haberler