SON DAKİKA
31 Ocak 2023 12:41

SON HABERLER

Kefaret’in Meltem’i Özge Özacar’dan yeni dizi! Bu kez bambaşka bir karakterde!

Televizyongazetesi.com/Detay – Fox TV dizisi Kefaret’te ilk bölümden bu yana izleyicinin sinirlerini bozan Meltem karakterini canlandıran Özge Özacar yepyeni bir diziyle izleyicinin karşısına çıkıyor. Özacar’ın rol aldığı Seyyar isimli dizi 11 Haziran’da Puhu TV’de yayınlanacak.

Dijital kanal Puhu TV’nin yeni dizisi Seyyar’ın duyurusu kısa süre önce yapılmıştı. Kanal şimdi de dizinin yayın tarihini açıkladı. İlginç hikayesiyle dikkatleri çekecek olan Seyyar, 11 Haziran’da Puhu TV ekranlarında olacak.

Yapımcılığını Limon Yapım’ın, yönetmenliğini Cem Özüduru’nun üstlendiği Seyyar’ın başrollerinde Ozan Ağaç, Özge Özacar ve Erdem Kaynarca’nın yer aldığı Seyyar, merak uyandıran etkileyici senaryosuyla dikkat çekiyor.

Seyyar’ın hikayesi şöyle:

Yasin Gencer Taksim, Tepebaşı arası nohut pilav satarak geçimini sürdüren bir seyyar satıcıdır. Sevgilisi Çiğdem ile birlikte yaşamakta, uzun süredir planladıkları lokantayı açmanın kıyısında, ailesinden ona yadigar özel tarif ile herkesin lezzetine bayıldığı pilavını daha geniş kitlelere pazarlamanın ve hayallerine kavuşmanın tam ucundadır.

Fakat tam da Beyoğlu’na yakışan bir şekilde, gecelerden bir gece her şey alt üst olur. Yasin hiç beklemediği bir şekilde kendini İstanbul’un en karanlık şahsiyetleriyle yan yana bulacak, şehrin labirenti andıran karanlık sokaklarında aydınlık bir gün yüzü görebilmek için daha önce hiç vermediği büyüklükte savaş vermek, hayatta kalabilmek için bir anda patlayıveren bu kavgayı ne kadar yara alırsa alsın kazanmak zoruna kalacaktır.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler