SON DAKİKA
19 Ağustos 2022 00:07

SON HABERLER

Kendine İyi Bak 2 Nisan Salı 308. Bölümünü İzle

Kendine İyi Bak programı 2 Nisan Salı günü izleyicilerle Show TV ekranında buluştu. Ebru Akel’in başarılı sunumuyla yine sabah saatlerinin izlenen bir programı ekranda yerini aldı. 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü dolayısı ile bu konu hakkında önemli bilgiler sunuldu. İzleyiciler Otizm konusunda bilgilendirildi.

Kendine İyi Bak 308. Bölümünde; Tohum Otizm Vakfı Kurucu Başkan Yardımcısı Aylin Sezgin “2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü”nde Otizm’e dair bilgiler verirdi. Videodan programın 2 Nisan Salı günü yayınlanan bölümünün tamamını izleyebilirsiniz.

Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel buram buram yaz kokan “tepside patlıcanlı tavuk salatası” tarifini paylaştı. İç Hastalıkları ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Canfeza Sezgin hem kansere dair merak edilenler hem de eklem ağrıları, saçkıran, migren atakları, adet düzensizliği için yardımcı kür önerileriyle konuk olurken, Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. İskender Alkın Solmaz göz kapağı estetiği nedir, göz kapağına ne tür işlemler yapılıyor, rutin bir göz kapağı estetik ameliyatında süreç nasıl işler sorularını yanıtlıyor.

Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Metin Çakmakçı’nın meme kanserinin sebepleri ve tedavilerini anlatacağı programda, Mikropigmentasyon Eğitmeni ve Uygulayacısı Hülya Yılmaz kalıcı makyaj uygulaması ile ilgili detaylar verildi.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler