SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 01:24

SON HABERLER

Kendine İyi Bak 8 Nisan Pazartesi 312. bölümde neler olacak?

Hayat senin baktığın kadar güzel!

Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak artık hafta içi her gün sizlerle!

“Kendine İyi Bak”ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel farklı ve lezzetli içinde et olmayan “nohutlu köfte” tarifi verirken, Araştırmacı-Yazar İpek Kuşçu “yumurtasız omlet”, “yağsız granola” tarifleri ve bakliyat sularının hiç bilmediğimiz faydalarını paylaşıyor. Duchenne Kas Hastalığı ile Mücadele Derneği Başkanı Dr. Atilla Çeri kas hastalığı ile ilgili bilgiler verirken, Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş vücuttaki fazla yağlardan nasıl kurtulabiliriz, liposuction uygulaması nasıl yapılıyor, liposuction sonucu kalıcı mıdır sorularını yanıtlıyor. Protez Uzmanı ve Diş Hekimi Dr. İlker Arslan diş beyazlatma ile ilgili merak edilenleri anlatıyor.

Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

“Kendine İyi Bak”, 312. bölümüyle 8 Nisan Pazartesi günü saat 08.00’de Show TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler