SON DAKİKA
18 Ağustos 2019 03:20

SON HABERLER

Kerem ve Ayşe için tek yol boşanmak! Afili Aşk 8. Bölüm

Kanal D ekranlarında yayınlanan Afili Aşk dizisinin 8. bölümünde, Ayşe ve Kerem, bir oyun üzerine yaptıkları evliliğe tahammül edememeye başlıyorlar.

Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un başrolünde oynadıkları dizide, düzmece evlilikleri yüzünden zorluklar yaşamaya başlayan Ayşe ve Kerem’in arası iyice açılıyor!

Birbirlerinin hayatlarında olmadık yaralar açmaya başlayan ikili, tartışmaları sonrasında boşanmaya karar veriyorlar.

O sahneyi videodan izleyebilirsiniz…

Afili Aşk 8. Bölüm – Ayşe ve Kerem boşanmaya karar veriyor.

Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start – up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Getirmiştir ama babası Muhsin’in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir.

Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk’e bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur.

Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe’nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.

İlgili Haberler