SON DAKİKA
25 Ağustos 2019 14:27

SON HABERLER

Keremcem’e Kimse Bilmez setinde hayran desteği! Bu sevgi farklı!

Atv’nin her bölümü merakla beklenen Baba Yapım imzalı dizisi Kimse Bilmez, sürükleyici hikayesiyle herkesi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Kamera arkası da bir hayli eğlenceli geçen ‘Kimse Bilmez’ setini, başrol oyuncusu Keremcem’in fanları bastı. Beklemediği bir anda fanlarını karşısında gören Keremcem, bu sevgiyi karşılıksız bırakmayarak hayranlarıyla hem sohbet etti hem de fotoğraf çekildi.

KUVVETLİ BİR İSTİHBARAT AĞI

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla sette eğlenceli dakikalar geçirdiğine her fırsatta vurgu yapan Keremcem, bu kez fanlarının yaptığı ani baskınla şok oldu. Kendi aralarında kuvvetli bir istihbarat ağı olan fanlar, ünlü oyuncuyu adeta adım adım takip ederek her fırsatta sevgilerini göstermek için yarış halindeler.

14 YILLIK FAN GURUBU

Keremcem’e ulaşabilmek için her yolu deneyen fanlar, ünlü oyuncunun sevdiği yiyeceklerden tutun da nelerden hoşlandığına kadar her türlü bilgiye hakim. 14 yıldır aynı fan gurubu tarafından takip edildiğini ve artık onları yakından tanıdığını belirten Keremcem; “Adeta elimde büyüdüler. Onların çocukluklarını biliyorum” diyerek sevgisini dile getirdi.

“KEREMCEM TAKİP EKİBİ” İŞ BAŞINDA

Keremcem’i takip etmek için kurdukları ‘Keremcem takip ekibi’ başlıklı WhatsApp gurubundan haberleşen fanlar, ünlü oyuncu neredeyse rotalarını o yöne çeviriyorlar. İlk lokasyon bilgisinin WhatsApp’tan paylaşılmasının ardından; kimi farklı şehirden yola çıkıyor, kimi sınavını iptal ediyor ve kimi de Keremcem’in sevdiği kurabiyelerden alıyor. En önemlisi de bu sevgi, hayranı oldukları Keremcem tarafından hiç bir zaman karşılıksız kalmıyor.

GÜÇLÜ KADRO

Yönetmenliğini Kartal Çidamlı ve U. Hakan Eren’in üstlendiği dizide dram, aksiyon ve macera hız kesmeden devam ediyor. Başrollerini Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal’ın paylaştığı dizide; Zeynep Elçin, Zehra Yılmaz, Ferdi Kurtuldu, Kubilay Penbeklioğlu, Özlem Başkaya, Yiğit Koçak, Selda Özbek, Hakan Altıner, Timur Ölkebaş, Burak Haktanır, Onur Dikmen, Mehmet Ali Kaptanlar, Adnan Biricik ve Ahmet Mekin gibi usta isimler yer alıyor.

Senaryosunu Hasan Burak Kayacı’nın kaleme aldığı Kimse Bilmez, sürükleyici hikayesi ve usta oyuncu kadrosuyla atv izleyicilerinin gönüllerinde taht kurdu.

İlgili Haberler