SON DAKİKA
4 Aralık 2022 12:24

SON HABERLER

Kerim’in ahı tuttu resmen! Yasak Elma’dan gidiyor!

Televizyongazetesi.com/Detay – Fox TV’de Pazartesi akşamları yayınlanan Yasak Elma dizisinde gelişmeler hızlı bir şekilde devam ediyor. Diziye gelenlerin, gidenlerin ardı arkası kesilmiyor! Özellikle 85. bölümde Talat Bulut’un hayat verdiği Halit Argun karakterinin gidişinden sonra dizi adeta yeni baştan yazılıyor! Hikayesi tepetaklak olan diziden ayrılanların yerine de yenileri geliyor.

Her hafta binbir türlü entrika, şaşkına çeviren olaylar, absürtlükle izleyenleri güldüren sahneler derken Yasak Elma dizisini izleyenler, bu rengarenk dizideki hikayeler karşısında kalakalıyor çoğu zaman. Gerçek hayatta olması çoğu zaman tuhaf karşılanan pek çok durum da artık sorgulanmıyor.

Başlangıçta dizide mantık arayanların adeta beyni yandı! 4. sezonuyla ekrana gelen dizide artık kimse güncel hayata uyuyor mu, gerçekte olabilir mi üzerinden bir sorgulama yapmıyor. Pek çok izleyici de gülmek için izlediğini söylüyor.

Bu arada diziden yeni sezonda 5 karakterin gitmesinin ardından 3 yeni karakter daha katılmıştı. Erdal Özyağcılar’ın hayat verdiği Hasan Ali Kuyucu ile birlikte Gülenay Kalkan Ünlüoğlu’nun oynadığı Feride ve Berk Oktay’ın canlandırdığı Çağatay diziye dahil olmuştu.

Gidenlerin ardından çok fazla konuşmadı izleyici ama iki karakterin gidişi üzmüştü. Birisi Barış Kılıç’ın oynadığı ve Ender ile aşklarının bitmesini istemeyenlerin üzüldüğü Kaya oldu.

Bir diğer isim ise yeni sezonda diziye dahil olan Gökhan Alkan’ın oynadığı Kerim karakteriydi. Yıldız ile aşk yaşaması beklendi ama ne yazık ki o da diziden ayrıldı!

Gelecek hafta 96. bölümü yayınlanacak olan diziden bir ismin gitmesi bekleniyor! gazeteci Birsen Altuntaş, dizide Mert karakterini oynayan Can Nergis’in Yasak Elma’dan ayrılacağı bilgisini paylaştı.

Can Nergis, Mart ayında diziye katılmıştı. Gökhan Alkan’ın oynadığı Kerim’in üniversiteden sınıf arkadaşıydı. Kerim, Mert’in üzerine attığı suçlar nedeniyle tutuklanıp gidince, izleyici bu duruma çok kızmıştı! Mert’in çevirdiği dolaplar gittikçe artınca, daha da sevilmez bir karakter olmuştu.

Hatta Zehra ile evlenmesi, onun hisselerine konması, bin türlü dolap çevirmesi izleyiciyi sinir ediyordu. Kerim’i hapse tıktıran kişi olarak da sevilmiyor, sürekli tepki alıyordu.

Sonunda izleyicinin isteği oluyor ve Mert karakteri diziden ayrılıyor. Bu duruma güzel bir ironi olarak da “Kerim’in ahı tuttu!” demek pek de abes olmayacak! Bakalım Mert, diziden nasıl ayrılacak? İzleyip göreceğiz…

 

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler