SON DAKİKA
19 Haziran 2019 21:50

SON HABERLER

Kimse Bilmez 18 Haziran Salı 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

atv ekranında izleyicilerle ilk bölümü geçtiğimiz Salı günü yayınlanan Kimse Bilmez dizisi, 18 Haziran Salı günü izleyicilerle 2. bölümüyle buluşacak. Dizinin 2. bölümünden neler olacağı merakla beklenmekte. İlk bölüm bir hayli beğeni toplamıştı. Keremcem, Özgü Kaya ve Engin Hepileri’nin başrollerinde yer aldığı Kimse Bilmez dizisinin 2. bölümünden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

İlk bölümü sosyal medyada bir hayli etkili dönüşler alan Kimse Bilmez dizisinin 2. bölüm fragmanında önemli detaylar var. Videoda bulabilirsiniz.

Kimse Bilmez dizisinin 1. bölümünün özetini aşağıda bulabilirsiniz.

Sevda, o gün bir markanın yüzü seçilmiş ve yıldız olma hayallerine yaklaşmıştır. Artık her şeyin yolunda gideceğini zannederken beklemediği bir haberle sarsılır. Kardeşinin Pilot adında acımasız bir mafyanın eline geçtiği ve para bulmazsa öldürüleceğini öğrenir.

Sevda, kardeşini kurtarmak için kendisine saplantılı bir şekilde aşık olan Uygar Sarıkaya’dan para ister. Ancak hiç beklemediği bir teklifle karşılaşır. Başka bir çözüm bulamayan Sevda kardeşini kurtaracak parayı alıp kaçar ama sonunda sıkışır. Gidecek bir yer bulamaz ve Sevda’nın kaçışı Ali Hüroğlu’nun evinde sonlanır.

Yaptığı iyiliklerle “Ali Hoca” olarak ünlenen Ali’nin hayattaki tek amacı, kayıp kardeşini bulmaktır. Ali ve Sevda yakınlaşırken, Uygar’ın, Sevda’dan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Uygar’ın planlarında yüzünden, Ali’nin kayıp kardeşiyle karşılaşması hiç de hayal ettiği gibi olmaz. Öte yandan Sevda’nın Ali’ye olan ilgisi korkunç bir sırrın kapılarını aralar. Bu sır Sevda’yı Ali’ye imkansız kılmaktadır.

İlgili Haberler