SON DAKİKA
23 Temmuz 2019 23:27

SON HABERLER

Kimse Bilmez 2. bölüm fragmanı, özeti ve yeni gelişmeler!

atv ekranlarında ilk bölümü geçtiğimiz hafta yayınlanan Kimse Bilmez dizisinin 2. bölümü 18 Haziran Salı günü saat 20.00’de ekrandaki yerini alacak.

Baba Yapım imzalı dizinin yönetmenliğini Kartal Çidamlı, U. Hakan Eren yapmakta. Dizinin senaryosu ise Hasan Burak Kayacı’ya ait…

Kimse Bilmez dizisinin 2. bölümünden yayınlanan fragmanlarda önemli detaylar vardı. Ayrıca dizinin yeni bölümünden diğer detaylar da ortaya çıktı. Öncelikle Tuğrul Baba karakteri 2. bölümde ortaya çıkacak. Usta oyuncu Ahmet Mekin diziye katılacak. Hem de bu karakter dizide kilit bir rolde…

İşte Kimse Bilmez 2. bölümde yaşanacaklar?

Ali, yıllardır bozmadığı tövbesini Sevda için bozacak mı?

Ali, Sevda’yı Uygar’ın elinden kurtarırken yaralanır. Sevda’yla birlikte Ali’nin yurttan hocası olan Tuğrul Baba’nın evine sığınırlar ancak Pilot ve Uygar peşlerindedir.

Üstelik Uygar, Ali’nin yaralı olduğunu bilmektedir ve bunu fırsata çevirmeye kararlıdır. Uygar, Ali’yi bulmak için Hüdaverdi’yi konuşturmaya karar verir. Ancak hiç ummadığı bir sürprizle karşılaşır.

Pilot’un Duygu’ya aşkı ilerlerken Duygu, Sevda’yı Ali’nin yanından ayırma telaşındadır. Bu amaçla yaptığı hamle Ali’yi büyük bir tehlikeye sürükler. Ali, Pilot ve Uygar’la yeniden karşı karşıya gelip tövbesini bozmanın eşiğine gelir. Öte yandan, Ali’nin, Sevda’yı evine bırakması kimsenin bilmediği büyük sırrın kapılarını aralayacaktır.

Oyuncular : Keremcem (Ali), Özgü Kaya (Sevda), Engin Hepileri (Uygar), Burak Serdar Şanal (Pilot), Zeynep Elçin (Duygu), Zehra Yılmaz (Tuğçe), Kubilay Penbeklioğlu (Köksal), Özlem Başkaya (Hayriye), Ferdi Kurtuldu (Hüdaverdi), Yiğit Koçak (Sinan), Selda Özbek (Meral), Hakan Altıner (İlhan), Timur Ölkebaş (Vedat), Burak Haktanır (Ergin), Onur Dikmen (Sarp), Mehmet Ali Kaptanlar (Samim), Adnan Biricik (Kurtbey) ve Ahmet Mekin (Tuğrul Baba)

İlgili Haberler