SON DAKİKA
20 Haziran 2019 04:39

SON HABERLER

Kimse Bilmez 3. fragmanı yayınlandı! Keremcem ve Özgü Kaya bomba gibi geliyor

atv’de yayınlanacak olan ve uzun bir süredir hazırlıkları süren Kimse Bilmez dizisinden üçüncü fragman ekrana geldi. Çocuklara Pamuk Şeker alan Keremcem’in oynadığı Ali ile, bir arabadan inen ve pamuk şeker alan Özgü Kaya’nın oynadığı Sevda arasında yaşanan anlar dikkat çekti.

Sevda’nın bir kağıda gizlice yazdığı ‘Kurtar Beni’ notunun hikayenin başlangıcı olacağı anlaşılıyor. Kimse Bilmez dizisinin yayın tarihi henüz belli değil. Videodan 3. fragmanı izleyebilirsiniz.

Arabadaki adamdan korktuğu anlaşılan Sevda ve Ali’yi birleştirecek bu ilginç gelişme dizinin dikkat çeken bir sahnesiydi.

Yapımcılığını Baba Yapım, yönetmenliğini Kartal Çimden ve U. Hakan Eren’in üstlendiği dizide dram, aksiyon ve macera eksik olmayacak.

Başrollerini Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal’ın paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Zeynep Elçin, Selda Özbek, Hakan Altıner, Timur Ölkebaş, Burak Haktanır, Onur Dikmen, Mehmet Ali Kaptanlar, Adnan Biricik ve Ahmet Mekin gibi usta isimler yer alıyor.

Senaryosunu Hasan Burak Kayacı’nın kaleme aldığı Kimse Bilmez, yakında atv’de izleyicilerle buluşacak.

İlgili Haberler