SON DAKİKA
20 Haziran 2019 16:28

SON HABERLER

Kimse Bilmez ne zaman ve nasıl başlayacak? Kimse Bilmez 1. bölüm fragmanı yayınlandı!

11 Haziran Salı akşamı atv ekranında yeni bir dizi başlıyor.

Keremcem, Özgü Kaya ve Engin Hepileri’nin başrollerinde yer aldığı Kimse Bilmez dizisinin 1. bölümünde neler olacağı, izleyicinin diziyi nasıl bulacağı, sosyal medyada hangi yorumların yapılacağı merakla bekleniyor.

Baba Yapım imzalı dizide yönetmen koltuğunda Kartal Çidamlı ile U.Hakan Eren oturmakta. Dizinin senaryosunu yazan isim ise Hasan Burak Kayacı…

Sevda’nın kaçışı Ali’nin hayatını nasıl değiştirecek?

Kimse Bilmez dizisi 1. bölümünden ilk bilgiler geldi.

1. bölüm fragmanın ve yaşanacakların detayını haberimizde bulabilirsiniz…

Kimse Bilmez 1. Bölüm Fragmanı İzle:

İşte dizinin ilk bölümünde yaşanacakların detayı:

Sevda, o gün bir markanın yüzü seçilmiş ve yıldız olma hayallerine yaklaşmıştır. Artık her şeyin yolunda gideceğini zannederken beklemediği bir haberle sarsılır.

Kardeşinin Pilot adında acımasız bir mafyanın eline geçtiği ve para bulmazsa öldürüleceğini öğrenir.

Sevda, kardeşini kurtarmak için kendisine saplantılı bir şekilde aşık olan Uygar Sarıkaya’dan para ister. Ancak hiç beklemediği bir teklifle karşılaşır.

Başka bir çözüm bulamayan Sevda kardeşini kurtaracak parayı alıp kaçar ama sonunda sıkışır. Gidecek bir yer bulamaz ve Sevda’nın kaçışı Ali Hüroğlu’nun evinde sonlanır.

Yaptığı iyiliklerle “Ali Hoca” olarak ünlenen Ali’nin hayattaki tek amacı, kayıp kardeşini bulmaktır.

Ali ve Sevda yakınlaşırken, Uygar’ın, Sevda’dan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur.

Uygar’ın planlarında yüzünden, Ali’nin kayıp kardeşiyle karşılaşması hiç de hayal ettiği gibi olmaz.

Öte yandan Sevda’nın Ali’ye olan ilgisi korkunç bir sırrın kapılarını aralar. Bu sır Sevda’yı Ali’ye imkansız kılmaktadır.

Oyuncular : Keremcem (Ali), Özgü Kaya (Sevda), Engin Hepileri (Uygar), Burak Serdar Şanal (Pilot), Zeynep Elçin (Duygu), Zehra Yılmaz (Tuğçe), Kubilay Penbeklioğlu (Köksal), Özlem Başkaya (Hayriye), Ferdi Kurtuldu (Hüdaverdi), Yiğit Koçak (Sinan), Selda Özbek (Meral), Hakan Altıner (İlhan), Timur Ölkebaş (Vedat), Burak Haktanır (Ergin), Onur Dikmen (Sarp), Mehmet Ali Kaptanlar (Samim), Adnan Biricik (Kurtbey) ve Ahmet Mekin (Tuğrul Baba)

İlgili Haberler