SON DAKİKA
25 Ağustos 2019 01:49

SON HABERLER

Kimse Bilmez’in Sevda’sı Özgü Kaya, diziyle ilgili bir sır verdi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Ünlü oyuncu Özgü Kaya, Adı Efsane dizisinin ardından Mehmetçik Kutül Amare dizisinde izleyicilerin karşısına çıkmıştı.

Bu iki diziyi izlemeyen ve Özgü Kaya’yı ilk kez atv ekranında tanışan birçok izleyici şaşırmıştı. Sevda karakterini başarıyla canlandıran Özgü Kaya, Dizi TV mikrofonuna ilerleyen bölümlerin çok şaşırtıcı olacağını anlattı.

Oyuncu, dizisinin sırrının ters köşe sahneler olduğunu ve herkesi çok şaşıracağı gelişmeler yaşanacağına değindi.

Kaya, “İlk başta baktığımızda çok sürpriz bir şeyle karşılaşıyoruz.Gülümseyerek geliyor ve bir not bırakıyor. Notta ‘kurtar beni’yi görünce hepimiz şaşkına uğruyoruz. Görünenin çok arkasında çok ters köşe olacakları bir senaryo. O yüzden çok şaşıracağımız bir hikaye ile karşılaşacağız” diye konuştu.

Çok iyi bir ekip ile birlikte olduğu için mutlu olduğuna değinen Özgü Kaya; Keremcem, Engin Hepileri ve Ahmet Mekin’in bu projede rol almasının kendisi için çok büyük bir şans olduğunu belirtti.

Özgü Kaya, “İnanılmaz çok şey öğreneceğim insanlarla çalışıyorum. Senaryo bana ilk geldiğinde, uzun zamandır beklediğim karakter ve hikayeydi benim için. Hem enerjisi hem yaşı, durduğu güçlü bir taraf olması açısından gerçekten içime çok sinen ve heyecanla beklediğim bir karakter benim için” dedi.

İlgili Haberler