Kiralık Aşk dizisi iyi ki var!

13 Kasım 2015 Cuma

kiralık-aşk1

Kiralık Aşk dizisi 20. bölümünde yaşananlar izleyicilerin aklından çıkmıyor.

Kiralık Aşk dizisi her hafta yeni bölümüyle izleyiciyi biraz daha kendisine bağlıyor. İşte diziyle ilgili dikkat çekici bir yorum:

Pelin Arslan – Ekranella

20. bölüm eyyoooorlamam:

*Sözlerime başlamadan önce, sizinle bir araştırmamı paylaşmak istiyorum. Bakın ben bu bilgi için diyar diyar, köy şehir her yeri gezdim. Doğada çok nadir bulunan ve bir yere yapışınca bir daha asla gitmeyen bir canlı türü: İz. Kendisi asla reddedildiğini anlamaz, reddedildiğini kabul etti diye düşündüğünüz anda aldığı açık bileti size, şirket hesabına kitlemek suretiyle de boş yere masraf olurlar. Gördüğünüz anda yere çökün ve geri geri gitmeye başlayın. Asla göz göze gelmeyin. Bildiğiniz tüm duaları okuyun ve en yakın Defne’ye başvurarak ”ışkım bini gitiricik, kirtir bini” cümleleri ile çare arayın. Arkadaş bi git ya, bi git artık. Pasaportunu yırtıp attığım ya. Bak ne kadar yerli yersiz ”ya” kullandım. Alt aşufmanıyla kapıyı açmış adam, diyor ki ev halimleyim canım hiç gelmeyeyim. O bileti sonra Defne görür, vaaaay açık kapı bırakmış falan derse kız, ben seni habitatında bulur parampirçik ederim. Neyseeee şimdilik silindi gitti İz. Şükür vakti.
*Bana diyor öyle bakma diyor Defne. Bakarsan diyor gidemem diyor. Ben de diyorum ki `Teoman` dan Bana Öyle Bakma şarkısı gelsin sizlere.

barış arduç haberleri için

başay okay haberleri için

Toplam 19 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...10...Son »