Ana sayfa Dizi Haberleri Kırık Hayatlar dizisinin Kanal D için önemi çok büyük!

Kırık Hayatlar dizisinin Kanal D için önemi çok büyük!

tarafından admin

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Günlük diziler konusunda öne çıkan Kanal 7’nin elde ettiği başarılar, ana akım televizyon kanallarını da etkiliyor. atv geçen sezon final yapan Beni Bırakma dizisini uzun süre yayında tutmuştu.

Yaralı Kuşlar isimli günlük dizi ile geçen yıl çıkış yapan Kanal D, yurt dışı satışlarında önemli bir başarı yakaladı. Yeni günlük dizi için de kanalın beklentisi çok yüksek. Özellikle yurt dışı satışlarında bu tür yapımlar avantajlı oluyor. Kanal D, yeni sezonda da yeni bir günlük dizi ile izleyicileri ekranına davet ediyor. Ayrıca yurt dışında da bu diziyi pazarlamanın hesabını yapıyor. Kanal yine başarılı olur ise günlük dizilerin sayısını artırabilir.

Kırık Hayatlar isimli dizinin ilk bölümü 23 Ağustos Pazartesi günü saat 11.00’de başlayacak. Kanal D’nin bir süredir tanıtımlarını yoğun bir şekilde yaptığı dizinin hikayesi dikkatleri çekiyor.

Kırık Hayatlar dizisi, iki gencin aşkları için neleri göze alabileceğini, bir annenin güç için her şeyi nasıl arkada bırakabileceğini anlatacak. Kocabey malikanesinde sırların ortaya çıkması ile birlikte aileler arasında yaşanacak büyük hesaplaşmalar dikkat çekecek.

Kırık Hayatlar dizisinde geniş bir oyuncu kadrosu buluştu. Hafta için her gün saat 11.00’da Kanal D’de yayınlanacak olan dizinin fragmanını ve diğer detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı dizisinin oyuncu kadrosunda birçok isim bulunuyor. İşte o isimler: Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman, Murat Onuk, Arbnora Ademaj, Zafer Öztürk, Erdi Ünver, Hatice İrkin, Yeşim Çelebi, Sedat Berke Özkök, İbrahim Coşkun, Özlem Fidan Kamalıoğlu, Uğurhan Tekin, Mustafa Bademoğlu, Felicia Sağnak, Serdar Kamalıoğlu, Mesude Tosun Türkmen, Oğuz Edis, Ümit Ufuk Tosun, Sabriye Günüç, Bengi Ceren Uluğ, Özlem Öztürk.

Yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlendiği Kırık Hayatlar dizisinin yönetmen koltuğunda Bekir Dadaş ile İlknur Uğuz Arslan’ın oturuyor. Dizinin öyküsünü Pınar Ordu, İbrahim Güler, Melek Ordu’nun yazarken, senaryoyu ise Yaşar Aksu ve Nilüfer Yenidoğan Özmekik kaleme alıyor.

Kanal D’nin yeni günlük dizisi Kırık Hayatlar yarından itibaren hafta içi her gün saat 11.00’da Kanal D’de!