SON DAKİKA
1 Ekim 2022 22:48

SON HABERLER

Kırmızı Oda dizisi öyle bir tespit var ki, kadınların kaderi bu cümlede gizli

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Cuma akşamlarının sevilen dizilerinden Kırmızı Oda’nın şimdiye kadar 12 bölümü yayınlandı. Dizinin 13. yeni bölümünü 27 Kasım Cuma akşamı tv8 ekranında izleyeceksiniz. Binnur Kaya’nın başrolünde yer aldığı dizide bu hafta yürek yakan Selvi’nin öyküsünün devamını izleyeceksiniz.

Sema Keçik gibi usta bir ismin canlandırdığı Selvi karakteri, bu hayatta en çok da anne olmayı sevdi. Rıza’nın erkek bebek isteği, şiddet olarak Selvi’ye döndü. Kız çocukları ile ilgili bir söz var ki, herkesin aklına yazması gereken bir ifade. Selvi diyor ki, “Ne fakirlik, ne işsizlik ne de başka bir şey. Bir kız evladın kaderini babası yazar…”

Kırmızı Oda dizisinin 13. yeni bölümünde yine duygular karışacak. İzleyiciler belki de birçok sahnede kendilerini bulacak. Dizinin hikayesinin her detayı can yakıyor, ama aynı zamanda da büyük bir ders niteliğinde. Yaşanmış gerçek hikayelerden yola çıkılarak oluşturulan senaryoda birçok olay, günlük hayatta yaşananları temsil ediyor. Bu noktada da verilen mesajlar çok anlamlı.

Kırmızı Oda dizisinin 13. bölümünden ilk görüntüler yayınlandı. Videoda bulabilirsiniz.

Senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt’un kaleme aldığı, yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstlendiği ‘Kırmızı Oda’da Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Gülçin Kültür Şahin, Baran Can Eraslan, Sezin Bozacı rol alıyor.

Kırmızı Oda’nın 12. bölümünde neler yaşanmıştı?

‘Kırmızı Oda’nın on ikinci bölümünde, yaşayamadığı çocukluğunu bir kenara bırakmak zorunda kalıp Rıza’nın (Serhat Nalbantoğlu) eziyetlerine rağmen köşkte dimdik ayakta duran Selvi’ye (Sema Keçik) Doktor Hanım tüm hassasiyetiyle destek oldu.

Annesi bildiği Neriman (Füsun Demirel) için tüm gençliğini feda etmiş Hediye (Sezin Akbaşoğulları) ise Hikmet halasının (Semra Dinçer) gerçek annesi olduğunu öğrenip öfkeden deliye döndüğünde Doktor Piraye onu yatıştırdı.

Doktor Hanım, Alya’nın (Melisa Sözen) evine giderek tedavisinde gözle görülür sonuçlar elde etmeyi başardığını gördü ve Alya adeta yeniden doğdu.

Doktor Deniz ise Doktor Ayşe’nin kendisine olan ilgisini yavaş yavaş fark etmeye başladı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler