SON DAKİKA
7 Aralık 2022 19:21

SON HABERLER

Kırmızı Oda dizisi yine zirvede, durdurabilene aşk olsun!

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ‘Kırmızı Oda’, TV8’de ekrana gelen altıncı bölümüyle de reytinglerin zirvesini bırakmadı.

Sosyal medyada yüksek etkileşim alarak trendlerin bir numarasında yer alan dizi, Tüm Kişiler, AB ve 20+ABC1 reyting kategorilerinde birinci olarak yine zirvede yer aldı ve Cuma’nın en çok izlenen yapımı olma özelliğini sürdürdü.

Altıncı bölümde Doktor Ayşe, annesinin ölümünün travmatik etkisinden kurtulamayan Osman’ın yüzünü gülümsetmeyi başardı. Öfke problemi nükseden Alya (Melisa Sözen), kendine inanmaya başlayarak tedavisinde önemli bir yol kat etti. Ceyda’yı kurtarmayı kafasına koyan Ahmet (Emre Kınay), soluğu hastanede yatan eski eşinin yanında aldı. Meliha (Evrim Alasya) ise kızının hayalinin peşinden çaresizce gidip hayati bir kararın eşiğine geldi.

Senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt’un kaleme aldığı, yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstlendiği sezonun flaş dizisi ‘Kırmızı Oda’da; Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Baran Can Eraslan, Sezin Bozacı rol alıyor.

‘Kırmızı Oda’ yeni bölümüyle 16 Ekim Cuma akşamı TV8 ekranında olacak. İşte 9 Ekim Cuma günü ilk 10 program listesi:

İŞTE TOTAL’DE İLK 10 PROGRAM

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler