Ana sayfa Dizi Haberleri Kırmızı Oda’da Erkan Petekkaya’nın oynadığı Sadi’nin gençliğini bakın kim canlandıracak?

Kırmızı Oda’da Erkan Petekkaya’nın oynadığı Sadi’nin gençliğini bakın kim canlandıracak?

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi, yeni sezona damga vuran dizilerden birisi oldu. Başarılı bir sezonu geride bırakmaya hazırlanan Kırmızı Oda’da uzun süredir ekranda olan bir karakter var ki hikayesi ilgi ile izlenmekte.

OGM Pictures imzalı ve Binnur Kaya’nın başrolde yer alarak Doktor Manolya Hanım’a hayat verdiği diziye, Erkan Petekkaya, Sadi karakteri ile geldi. Üvey annesinin şiddetinden sonra sokakta yaşayan ve çok acı bir hayatın ardından da kabadayı olan bir adama hayat veriyor.

İlginç ve bir o kadar da hüzünlü hikayesini anlatıyor Doktor Hanım’a. İzleyicinin son haftalarda en çok merak ettiği ve heyecanla takip ettiği hikayelerden birisi.

Gerçek hayattan alıntılanan karakterin yaşadıkları, izleyenlerin de yüreğini sızlatıyor. Sert, katı tarafının altında, nasıl duygusal ve acı içinde yaşamış bir adam olduğu da izlendikçe görüldü.

Sadi karakterinin uzun zamandır çocukluğunu izliyorduk. Şimdi artık gençlik zamanlarına geçilecek. Geçmişe dönülecek o bölümlerde, Erkan Petekkaya’nın gençliğini oynayacak isim de belli oldu.

Gazeteci Birsen Altuntaş, twitter’daki hesabından bu ismi duyurdu. Verilen bilgiye göre Erkan Petekkaya’nın flashback sahnelerinde Baran Bölükbaşı, Sadi’nin gençliğini canlandıracak.

Kırmızı Oda'da Erkan Petekkaya'nın oynadığı Sadi'nin gençliğini bakın kim canlandıracak? 7

Baran Bölükbaşı, ilk olarak Adı Efsane dizisiyle tanınmıştı. Sonrasında Sevda’nın Bahçesi, Servet, Vuslat ve Öğrenci Evi dizilerinde rol aldı…