SON DAKİKA
12 Ağustos 2022 14:46

SON HABERLER

Kıvanç Tatlıtuğ’un şaşırtan kararının iç yüzü ortaya çıktı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, önceki sezon Çarpışma dizisinde yer aldı. Sonrasında ise bir projede görünmedi. Şimdilerde eşi Başak Dizer ile tatilde bulunan oyuncu, yeni reklam çalışmasıyla da dikkat çekti.

Mavi firmasının yüzü olan Kıvanç Tatlıtuğ, instagram hesabından önceki gün üst üste 3 fotoğraf paylaşarak dikkatleri çekmişti. Zira oyuncu 13 Nisan tarihinde eşi Başak Dizer’in doğum gününü kutladığı paylaşımdan bu yana hiçbir şey yayınlamamıştı.

Üst üste 3 fotoğraf paylaşması ünlü oyuncu adına yepyeni bir karardı ve herkes de sebebini merak etti. İşte o neden ortaya çıktı.

10 yıldır Mavi firması ile çalışan Kıvanç Tatlıtuğ, son reklam filminden 1 milyon euro kazandı. Yani 8.7 milyon TL civarında bir kazanç elde eden oyuncu, sosyal medyada da 3.3 milyonluk hesabından firmanın reklamını yapmaktan geri durmadı.

Takvim gazetesinin haberine göre geçtiğimiz günlerde firmanın çekimleri için objektif karşısına çıkan Kıvanç Tatlıtuğ, fiyatını her yıl katlıyor. Oyuncu geçen yılki çekimler için 5 milyon TL kazanç elde etmişti.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler