SON DAKİKA
20 Mayıs 2019 05:44

SON HABERLER

Kızım dizisinde Candan’ın hikayesi bitti mi? Bu kadarını kimse beklemiyordu!

Televizyongazetesi/Analiz
tv8’de yayınlanan Kızım dizisinin bu hafta ekrana gelen 9. bölümünde sürpriz gelişmeler yaşandı.

Kız kardeşini bir kaza sonucu kaybeden ve hayatı boyunca o kazanın sorumluluğunu hisseden Candan, Öykü’yü biraz da kardeşinin yerine koyduğu için bağrına basmıştı.

Öykü’nün çok güvendiği ve sevdiği Candan ablası, ne yazık ki onun hastalığını duyunca, bu acıyla baş edemeyeceğini anladı.

Geçmişte yaşadıklarını yeniden hatırlayan ve ağır duygusal sorunlar yaşamaya başlayan Candan, arkadaşı Murat’tan Öykü’nün hastalığını öğrendikten sonra ondan kaçmaya başladı.

Demir, Candan’ı ziyarete gittiğinde duyduklarına çok şaşırdı.

Candan, bir arkadaşının Belçika’da kuracağı at çiftliğinde çalışmaya başlayacağını söyleyerek herkesi şaşırttı.

Candan’ın yurt dışına gitme kararı, ekran başında diziyi izleyenler için de sürpriz oldu.

Bu arada dizideki ilginç gelişmelerden birisi de Asu’ya babasından miras kalmasıydı. Aslı miras ona değil Öykü’ye kalmıştı. Cemal’in kışkırtmalarıyla Asu, Öykü’yü almak için Demir’in yeni tuttuğu eve geldi ve dizi bölüm finali yaptı.

Şimdi herkes büyük bir merakta. Candan gerçekten gidecek mi? Leyla Lydia Tuğutlu, diziden mi ayrılacak? Yoksa kalıp Öykü’ye destek olmaya devam mı edecek?

Sosyal medyada izleyiciler, Candan’ın verdiği tepkileri biraz fazla buluyor. ‘Babası bile bu kadar ağlamadı’ ifadelerini kullanan kimi izleyiciler, Candan’ın bir anda yurtdışına gitmesi fikrinden de hoşlanmadı.

Peki Asu, Öykü’nün annesi olduğunu söyleyecek mi? Demir’in babası olup olmadığı ortaya çıkacak mı? Asu, miras için Öykü’nün hayatını alt üst eder mi? Kızının hastalığını öğrenince nasıl bir tavır sergileyecek?

Diziyle ilgili pek çok soru kafalarda dolaşıyor ancak izleyici Candan karakterinin gitmesini istemiyor.

Bakalım önümüzdeki bölümde Candan konusunda nasıl bir sonuç ortaya çıkacak?

İlgili Haberler