Kızlarım İçin dizisi 20 Şubat Salı 12. bölüm 1. fragmanı yayınlandı

17 Şubat 2018 Cumartesi, 23:49
Kızlarım İçin dizisi 20 Şubat Salı 12. bölüm 1. fragmanı yayınlandı

Kanal D ekranlarında beğeniyle izlenen Kızlarım İçin dizisinin 20 Şubat Salı akşamı ekrana gelecek yeni bölümü saat 22.00’de ekranda olacak.

Reyting sorunları yaşayan dizinin saat 22.00’ye alınması önemli bir işaret… Zira Kanal D artık bu diziden vazgeçti ve sonraki hafta final yapacak.

Başrollerinde Fikret Kuşkan ve Tuvana Türkay’ın yer aldığı dizinin 12. bölümünde neler yaşanacak?

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Zübeyir, Hüma’yı kaçırıyor! Yaşar en büyük acıyla sınanıyor… Bunca sene babalık ettiği Hüma onun kızı değildir. Zavallı küçük kız hastaneden çıkıp nihayet evinde ablalarıyla huzur bulacakken Zübeyir onu kaçırır. Yaşar, Hüma’yı kurtarmak için var gücüyle çabalar. Sonunda Hüma’yla karşı karşıya gelir ama hiçbir şey beklediği gibi olmaz. Bu sırada Sumru da zor zamanlar geçirmektedir. Annesini öldürmek suçundan şüpheli olarak tutuklanır.

Elbette her şey Tayfun’un intikam planının bir parçasıdır. Sumru’nun cezaevinden kurtulmak için tek bir şansı vardır; Tayfun’la evlenmek. Sumru, iki tutsaklık arasında nasıl bir tercih yapacak? Egemen sevdiği kadını kurtarmak için çabalarken kendinden vazgeçip beklenmedik şeyler yapacak. Ve Kumru bütün bu kaosun ortasında daha fazla karşı koyamadığı aşka yani Yağız’a kalbini açar ama ertesi gün her şey alt üst olur.

kızlarım için haberleri için