SON DAKİKA
26 Nisan 2019 17:14

SON HABERLER

Koca Koca Yalanlar 5. bölümünde asil Müjgan, arsız Sude’ye karşı!

Son haftaların popüler dizisi Koca Koca Yalanlar 5. bölümüyle 10 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Başrollerinde Hakan Yılmaz, Evrim Alasya ve Tuğçe Karabacak’ın yer aldığı dizi, ilk bölümleriyle tepki çekmişti.

Aldatmayı normal gösteriyor eleştirilerine maruz kalan dizi, son 2 bölümüyle çıkışa geçti. Eleştirilerin azalmasının ardından daha keyifli izlenmeye başlanan Koca Koca Yalanlar, çıkışını sürdüreceğe benziyor.

Sude’nin olmadık numaralarının gerçek hayat ile örtüşmemesi tepkilere sebep olurken, Müjgan’ın asil duruşu ise takdir topluyor.

Müjgan, “Allah inşallah senin karşına senin gibi birisini çıkartsın” diye konuştu.

Müjgan’ın kendisini dövdürdüğünü sanan Ahmet, gerçeği öğrenince şoke oluyor. Sude’nin gerçek yüzünü gören Ahmet, yeniden Müjgan’ın kapısını çalıyor.

Dizinin 5. bölüm 4. fragmanı yayınlandı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sude, Ahmet’le evlenme planlarını adım adım uyguluyor!

Ahmet, kendisini dövdüren kişinin Müjgan olduğunu sanmaktadır. Müjgan, çocuklarıyla Nilgün ve Şahin’in bahçesinde kahvaltıya gitmiştir. Ahmet’in intikam için Sude ile el ele Nilgün’lerin bahçesine gelmesine çok sinirlenir. Müjgan’ın annesi Hatice, bahçe hortumuyla Sude ve Ahmet’i ıslatır. Ortalık savaş alanına döner. Sude ise, Ahmet’le evlenme planlarını adım adım uygulamaya girişmektedir. Şantaj sonucu Şahin ve Osman’ın şirketinde çalışmaya başlar.

İlgili Haberler