Ana sayfa TV Programları Zuhal Topal ve Onur Büyüktopçu’nun işi artık çok zor! Kocam Yaparsa başlıyor!

Zuhal Topal ve Onur Büyüktopçu’nun işi artık çok zor! Kocam Yaparsa başlıyor!

tarafından ker_def

Yemek programlarının arasına bir yenisi daha ekleniyor. Fox TV’de ekrana gelen Zuhal Topal’la Sofrada ve tv8’in Kocam Yaparsa programlarına rakip geliyor! Star TV’de yayınlanacak program, yemek programlarına yeni bir soluk getirecek. Programın ilk bölümü 28 Ocak Pazartesi günü saat 17.00’den itibaren izleyicilerle buluşacak. Videodan programın yeni bölümünden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Türkiye’nin en lezzetli, en romantik ve en kahkahası bol yemek yarışması “Kocam Yaparsa” eşleri mutfakta buluşturacak. Her hafta üç çiftin yarışacağı programda bu sefer hanımlar beylerine yemek yaptıracak. Yarışmadan yeni görüntüler yayınlandı. Videodan izleyebilirsiniz.

Sunuculuğunu ve moderatörlüğünü usta şef Esat Özata’nın üstlendiği programda, her gün birbirinden lezzetli yemek tarifleriyle, çiftler mutfakta hünerlerini gösterecek.

Hanımlar, kendilerini görmeyen beylerine kulaklıkla tarif ederek, günün yemeğini yaptırmaya çalışacak.

Haftanın finalinde ise en yüksek puanı alan çift, para ödülünün de sahibi olacak.

Tarifleri sadece hanımların bildiği, beylerin ise mutfakta ter döktüğü, Türkiye’nin ilk ve tek eşli yemek yarışması “Kocam Yaparsa”, 28 Ocak Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün Star’da yayınlanacak.