Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Kocam Yaparsa başlıyor, artık Zuhal Topal ve Onur Büyüktopçu düşünsün!

Kocam Yaparsa başlıyor, artık Zuhal Topal ve Onur Büyüktopçu düşünsün!

tarafından ker_def

Star TV’de yeni bir yemek programı başlıyor. Fox’ta ekrana gelen Zuhal Topal’la Sofrada ve tv8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programlarına rakip olarak gelen Kocam Yaparsa’nın yayın tarihi belli oldu. Hanımların eşlerine yemek yaptırdığı, eğlenceli yarışma ‘Kocam Yaparsa’ 28 Ocak Pazartesi, Star’da başlayacak. Şef Esat Özata’nın sunacağı program Hafta içi her gün, 17.00’de ekrana gelecek.

Türkiye’nin en lezzetli, en romantik ve en kahkahası bol yemek yarışması “Kocam Yaparsa” eşleri mutfakta buluşturacak. Sunuculuğunu ve moderatörlüğünü usta şef Esat Özata’nın üstlendiği Kocam Yaparsa 28 Ocak Pazartesi başlıyor! Her hafta üç çiftin yarışacağı programda bu sefer hanımlar beylerine yemek yaptıracak. Videodan programın 3. tanıtım görüntülerini izleyebilirsiniz.

Hanımlar, kendilerini görmeyen beylerine kulaklıkla tarif ederek, günün yemeğini yaptırmaya çalışacak. Haftanın finalinde ise en yüksek puanı alan çift, para ödülünün de sahibi olacak. Tarifleri sadece hanımların bildiği, beylerin ise mutfakta ter döktüğü, Türkiye’nin ilk ve tek eşli yemek yarışması “Kocam Yaparsa”, hafta içi her gün Star’da yayınlanacak.

Türkiye’nin en lezzetli, en romantik ve en kahkahası bol yemek yarışması ‘Kocam Yaparsa’ eşleri mutfakta buluşturacak. Her hafta üç çiftin yarışacağı programda bu sefer hanımlar beylerine yemek yaptıracak.

Türkiye’nin en lezzetli, en romantik ve en kahkahası bol yemek yarışması “Kocam Yaparsa” eşleri mutfakta buluşturacak. Her hafta üç çiftin yarışacağı programda bu sefer hanımlar beylerine yemek yaptıracak.