Kocaman Ailem’in önce adı benzetilmişti, şimdi konusu da o diziye benzemeye başladı!

27 Haziran 2018 Çarşamba, 11:16
Kocaman Ailem’in önce adı benzetilmişti, şimdi konusu da o diziye benzemeye başladı!
Atv ekranlarında yayınlanan ve Levent Ülgen, Aksel Bonfil, Özlem Türkad, Zeynep Gülmez, Emre Karayel, Çağla Demir’in rol aldıkları Kocaman Ailem dizinde ilginç olaylar arka arkaya gelmeye başladı.

Dizi ilk başladığında ismi Fox TV’de Selen Seyven, Gökhan Alkan ve Yeşim Salkım’ın oynadıkları ‘Kocamın Ailesi’ dizisinin ismiyle çok karıştırılmıştı.

Posta Gazetesi Yazarı Mesut Yar, “Dizilerde kayıp aranıyor” başlıklı yazısında, Kocaman Ailem dizisinde yaşanan durumu özetleyerek, dizinin Kocamın Ailesi’ne dönmeye başladığını bakın nasıl anlatıyor:

“Kocaman Ailem (atv) dizisinde esas kız Elif, öldü bildiği babasının yaşadığını ve Hulusi Bey olduğunu Demir’in ağzından tesadüfen öğrendi…

Ancak Elif’in meçhul ebeveyn konusundaki çilesi devam edecek gibi gözüküyor. Çünkü gerçek annesi olarak bildiği Jale Hanım da ne yazık ki Elif’’in biyolojik annesi değil. İşin ilginci sevdiği adam Demir bunu da biliyor. Adam haber ajansı gibi maşallah…

KOCAMAN AİLEM TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

Neyse “Kocamın Ailesi”nden aşina olduğunuz “gerçek aile aranıyor”durumu “Kocaman Ailem”de de özne oldu…

Acaba senaristler geçen sezonun kriminal programlarına çok mu takılıp kaldı? Şaka bir yana her senaryoda bir “kayıp aranıyor” hali var artık…”

kocaman ailem haberleri için

KOCAMIN AİLESİ haberleri için