SON DAKİKA
13 Ağustos 2022 06:51

SON HABERLER

Koronavirüs ile Ezel’in Eyşan’ı Cansu Dere’nin dediğine herkes geldi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Koronavirüs salgınının yayılmaması adına sosyal mesafenin önemi ortada.Ancak bir de karakterleri nedeniyle samimiyetten çok da hoşlanmayan, sosyal mesafeyi koruyan ünlü isimler var. Bunlardan birisi de Cansu Dere…

Ezel dizisinde canlandırdığı Eyşan karakteri ile dikkatleri çeken oyuncu, yaptığı bir röportajda kendisi hakkında önemli bilgiler verdi. Cansu Dere, samimiyetten çok da hoşlanmayan birisi. Arıca fazla soru sorulmasını da sevmiyor.

Hiçbir konuda aşırılıktan hoşlanmadığını ifade eden oyuncu, fazla soru sorulmasını da sevmiyor. “Samimiyetten hoşlanmam, mesafe iyidir” diyen Cansu Dere, kalabalık ortamlardan da hep kaçıyor.

Bu özellikleri ile koronavirüsün yayılmaya devam ettiği bu günlerde dikkatleri üzerine çeken Cansu Dere’nin sabrı da sınırlı. İçe dönük bir yapısı olan oyuncu ayrıca zor karar vermesiyle de biliniyor.

En son Ferhat ile Şirin dizisinde izlediğimiz oyuncu, yapımın kısa süreli olması nedeniyle dikkat çekmiş, rolü neden kabul ettiğine yönelik hayranlarından birçok itiraz almıştı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler