Kötü Çocuk bu akşam TV 8 ‘de!…

25 Ekim 2017 Çarşamba, 14:53
Kötü Çocuk bu akşam TV 8 ‘de!…

Türk sinemasının en iyi ve en popüler yapımları TV 8’de izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Yakın dönemde özellikle genç okurların büyük beğenisini kazanan yazar Büşra Küçük’ün kaleme aldığı “Kötü Çocuk“ serisinin aynı isimli ilk filmi bu akşam TV 8 ekranlarında yayınlanacak.

Yazar Büşra Küçük’ün özellikle gençler arasında sıkı bir takipçi kitlesi yaratan, internette 100 milyondan fazla okunduğu gibi çok satan kitaplar listesinde de üst sıralara kadar tırmanan Kötü Çocuk serisinin ilk filmi, son dönemin başarılı genç isimlerini barındıran oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

Filmde Afra Saraçoğlu’nun canlandırdığı Kayla, doğduğu gün babası tarafından terk edilmiş, yaşamı boyunca annesi tarafından büyütülmüş lise çağında genç bir kızdır. Ancak yıllar önce kendisini terk eden babasının (Sarp Apak) aniden ortaya çıkmasıyla hayatı değişir. Kayla 17 yaşına girdiğinde ilk kez gördüğü babasıyla birlikte yeni bir şehre, İstanbul’a taşınır.

Bu yeni kente alışmaya çalışırken bir yandan da hem yıllar sonra tanıştığı babasına hem de yeni başladığı okulundaki arkadaşlarına alışması gerekmektedir. Fakat henüz okulun ilk gününde hiç beklemediği biriyle, Meriç (Tolga Sarıtaş) ile tanışır. Genç Kayla’nın hayatı, sırlarla dolu Meriç’in peşinden gittikçe daha da karışacaktır.

Kötü Çocuk bu akşam TV 8’de saat 20.00’de izleyici ile buluşacak.

Afra Saçroğlu haberleri için

kötü çocuk haberleri için