SON DAKİKA
25 Nisan 2019 01:12

SON HABERLER

Krem Şokola… Memet Özer İle Mutfakta 261. Bölüm İzle

Memet Özer, ünlü konuklarını mutfağında ağırlarken bir yandan güncel sohbetler ediyor, bir yandan da lezzetli yemek tarifleri sunuyor. Memet Özer İle Mutfakta, Cumartesi 10.45’te FOX’ta ekrana geliyor. Programın 261. bölümünde krem şokola tarifi dikkatinizi çekecek. Videodan izleyebilirsiniz.

Mehmet Özer ile Mutfakta programı Fox TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaktadır.

Memet Özer, ünlü konuklarını mutfağında ağırlarken bir yandan güncel sohbetler ediyor, bir yandan da lezzetli yemek tarifleri sunuyor.

Fox’un yeni sezonunda yeni bir program daha gündüz kuşağında izleyicilerle buluşmakta. Şef Memet Özer 26 Eylül 2016 tarihinden itibaren Fox TV ekranlarında yemek tarifleriyle ünlü konukları mutfağında ağırlamakta.

Geleneksel tatlardan dünya mutfağına birçok yemek, konuklarla sohbetler eşliğinde Memet Özer’in mutfağında yer almakta..

Memet Özer kimdir?

26 Mayıs 1969’da doğumlu olan Özer, İstanbul Üniversitesi İktisat fakultesi ve Turizm Otel yöneticiliği bölümlerinde okudu. 1990 yılında The Marmara’da çalışmaya başladı. Cafe Marmara’nın kuruluş yıllarında müdürlük görevini üstlenen Özer, eş zamanlı olarak ziyafet koordinatörlüğü de gerçekleştirdi. Daha sonraki yıllarda birçok restoranın kuruluş çalışmalarında bizzat aktif rol aldı. 8 yıldır bir çok yayında yemek programı yapan Özer, gazetede de yemek konusunda yazılarına devam ediyor.

İlgili Haberler