Ana sayfa Dizi Fragmanları Kuruluş Osman 1 hafta arada sonra bomba gibi bir bölümle geri dönüyor!

Kuruluş Osman 1 hafta arada sonra bomba gibi bir bölümle geri dönüyor!

tarafından ker_def

atv ekranındaki üçüncü sezonunda da reytinglerin zirvesinde yer alan ve izleyiciden büyük ilgi gören ‘Kuruluş Osman’ sürprizlerle dolu ve nefesleri kesecek 93‘üncü bölümüyle 11 Mayıs Çarşamba akşamı 20.00’de ekrana gelecek. Geçtiğimiz Çarşamba günü yeni bölümü bayram nedeniyle yayınlanmayan Kuruluş Osman dizisinin hayranları yeni bölümü büyük heyecan içinde bekliyor… Dizinin yeni fragmanı da yayınlandı ve haberimizin devamında izleyebilirsiniz.

Dizi sezonun en iyi reytinglerini alan bir yapım olarak tüm rakiplerinden daha iyi sonuçlar elde etti. Üçüncü sezonu devam eden Kuruluş Osman dizisinde, Burak Özçivit’in muhteşem performansı da hayranlarını mest etmeye devam ediyor. Dizinin şimdiden dördüncü sezon hazırlıkları da başladı ve gelecek dönemde de yine çok etkili transferler ve hikayenin de daha olgunlaşmasıyla birlikte güçlü bir sezon daha izleyeceksiniz.

Peki Kuruluş Osman dizisinin 11 Mayıs’taki 93. bölümünde neler yaşanacak? İşte detaylar: İnegöl’ün fethi için artık her şey hazırdır. Osman Bey ve alpları surlara dayanmıştır. Mancınıklardan İnegöl surlarına ateş ve barut yağarken içerde ise Nikola ve Romanos, Osman Bey’i püskürtmek için çareler aramaktadır. Osman Bey’in yaptığı hangi hamle Nikola ve Romanos’u zora sokacaktır? İnegöl’ün fethi için mancınıklar atıldığında İnegöl ahalisinin Türklere karşı tavrı nasıl olacaktır.

NİKOLA’NIN SON HAMLESİ

Nikola’nın bütün hamleleri boşa çıkmıştır. Ne yaparsa yapsın artık surları dövülmeye başlamıştır. Fakat asla yılmaya niyeti yoktur. Son hamle olarak Osman Bey’in ordugahını dağıtıp, elinde savaşacağı hiçbir şey bırakmamayı planlar. Romanos’un askerlerini çoktan Osman Bey’in ordugahının çevresinde konuşlandırmıştır.

AKTEMUR’UN AKIBETİ!

Osman Bey’in, İnegöl’e sızdırdığı yeğeni Aktemur bu bilgiyi Osman Bey’e ulaştırmak ister. Aktemur başarılı olabilecek midir? Yoksa ele geçip Nikola ve Romanos’un acımasızlığına mahkum mu olacaktır? Osman Bey, bütün engellere ve Nikola ile Ramanos’un direnmelerine rağmen İnegöl surlarını aşabilecek midir? İnegöl’ü fethedip surlarından Kayı’nın sancağını dalgalandırabilecek midir?

Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait; yönetmenliğini Ahmet Yılmaz’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, atv ekranında çarşamba akşamlarına damga vurmaya devam edecek