SON DAKİKA
8 Şubat 2023 11:19

SON HABERLER

Kuruluş Osman dizisi 102. bölümde dengeler birden değişecek

atv ekranlarında dördüncü sezonunda da reytinglerin zirvesinde yer alan ve izleyiciden büyük ilgi gören ‘Kuruluş Osman’, 26 Ekim Çarşamba 20.00’de atv’de ekrana gelecek. 102’inci bölümüyle nefesleri kesecek ‘Kuruluş Osman’da İmparator Andronikos, Olof’a Osman Bey’i ve Ofelya’yı öldürme emri verirken Aktemur da ölümle yüzleşiyor.

Olof sonunda hain planını devreye sokar… Osman Bey Konstantiniyye’den dönerken ona pusu kurulacaktır. Osman Bey, Olof ve Frigg’in kurduğu bu tuzaktan kurtulacak mı? Osman Bey düştüğü bu cendereden nasıl çıkacaktır? Osman Bey, oğulları Alaeddin ve Orhan’ın kaçırılmasının, Öktem Bey’e atılan iftiranın büyük bir oyunun parçası olduğunun farkındadır. Osman Bey işin iç yüzünü çözmek için nasıl hamleler yapacaktır? Bütün oklar Ofelya’yı göstermektedir, Osman Bey bu konuda ne yapacaktır?

Öte yandan İmparator Andronikos, Olof’a Osman Bey’i ve kızı Ofelya ve öldürme talimatı verir. İmparator Andronikos, Osman Bey ile yaptığı sulh anlaşmasını bozup kendisini ölümden kurtaran Osman Bey’e ihanet mi edecek? Osman Bey, kendisine kurulan büyük oyunu bozmak için harekete geçer. Osman Bey’in hamlesi ne olacaktır?

Yenişehir’de Prens Kantakuzenos’u ağırlayan Osman Bey, onu yakınında tutmak isteyerek ne amaçlamaktadır?

AKTEMUR ÖLECEK Mİ?

Obasında çıkan kaosun ve babası Öktem Bey’in tutuklanmasının ardından çok öfkeli olan Alçiçek Hatun, öfkesini Aktemur’dan mı çıkarmıştır? Aktemur’un vurulmasında bütün deliller Alçiçek Hatun’u göstermektedir… Aktemur’u Alçiçek mi vurmuştur, yoksa Alçiçek’e de babası Öktem Bey gibi oyun mu kurulmuştur? Ağır yaralanan Aktemur’u nasıl bir akıbet beklemektedir?

ÖKTEM BEY TUTUKLANIYOR

Osman Bey’in yokluğunda uç topraklarında gerginlik devam etmektedir. Kantakuzenos; Öktem Bey’in obasında vurulmuş, buna rağmen yaşananlardan sonra amacına bir adım daha yaklaşmıştır. Öktem Bey ise şimdi yeni bir iftiranın kurbanı olacaktır. Tutuklanan Öktem Bey, kendisini aklayabilecek midir?

BENGİ HATUN, OSMAN BEY’E BAŞ MI KALDIRIYOR?

Bengi Hatun Öktem Bey’in tutuklanmasının üzerine obasının beylerini toplar. Kurulan toyda önemli kararlar alınır. Bu kararlar, Osman Bey’in hükmü altındaki topraklarda ikilik mi çıkaracaktır? Kayılar bu ihtimali nasıl önleyecektir?

İkilik çıkmasından en çok fayda sağlayacak olan Bayındır Bey, şimdi de Bizans’a gidecek olan kayıp vergi altınların peşine düşmüştür. Bayındır Bey bu amacına ulaşabilecek midir?

FRIGG’İN GERÇEK YÜZÜ ORTAYA ÇIKIYOR MU?

Kötülüğün merkezinde olan Frigg, Martha rolünü daha ne kadar sürdürebilecektir? Bala Hatun ve Malhun Hatun, Frigg’in gerçek yüzünü görecek mi?

Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait; yönetmenliğini Ahmet Yılmaz’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği dizi, atv ekranında çarşamba akşamlarına damga vurmaya devam edecek.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler