SON DAKİKA
19 Temmuz 2019 03:15

SON HABERLER

Kutsi’nin yeni dizisi Verda’daki rol arkadaşı belli… İşte o kadın oyuncu…

Fox TV’de geçtiğimiz sezon ekrana veda eden Kalbimdeki Deniz dizisinde oynayan Kutsi’nin yeni dizisi Verda ile ilgili çalışmalar devam ediyor.

“Doktorlar”, “Huzur Sokağı” ve “Kalbimdeki Deniz” gibi çok izlenen projelerin başrol oyuncusu Kutsi, yeni dizisi “Verda”nın çekimlerine hazırlanıyor.

atv’de ekrana gelecek olan, yapımcılığını Yaşar İrvül ile Efe İrvül’ün üstlendiği diziyi Funda Çetin kaleme alıyor. Aysun Akyüz’ün yönetmen koltuğuna oturacağı dizinin yarın ilk okuma provası yapılacak.

Kerem adlı zengin bir adamın ailesinin hırs, entrika ve ihanet sarmalındaki hikâyesini ekrana taşıyacak olan dizide Kutsi’nin aşık olacağı Funda karakterine Gonca Sarıyıldız hayat verecek.

Son olarak “Paramparça” dizisinde seyirciyle buluşan başarılı oyuncu Mine Tugay da “Verda”da Niran rolünü canlandıracak.

Türk sinemasının ünlü oyuncusu Hale Soygazi’nin de ana karakterleri arasında yer alacağı dizide ayrıca Ahmet Kaynak, Barış Yalçın ile usta oyuncular Ayşegül Günay ve Ayşe Tunaboylu da kamera karşına geçecek. Dizinin cast direktörlüğüne ise Yelda Gürkan imza atıyor. (Medyatava-Birsen Altuntaş)

İlgili Haberler