SON DAKİKA
16 Eylül 2019 03:07

SON HABERLER

Kuzey Yıldızı dizisinin başarılı olacağını gösteren ilk işaret geldi!

Yeni sezonun en önemli yapımlarından birisi olacağına işaret eden yeni Karadeniz dizisi olarak dikkat çeken Kuzey Yıldızı, 14 Eylül Cumartesi günü ekrandaki yerini almaya hazırlanıyor. Güçlü bir kadrosu ve iyi bir hikayesi bulunan dizinin ilk bölümünün alacağı reyting sonuçları da merakla beklenmekte… Show TV’nin diziyi Cumartesi gününe koyması da önemli bir artı olarak görülüyor.

Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu, Show TV’de 14 Eylül Cumartesi akşamı ekran yolculuğuna başlamaya hazırlanan Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın afiş çekimleri geçtiğimiz günlerde tamamlandı.

Çekimler sırasında oyuncular ve ekibin keyifli dakikaları objektiflere yansıdı. Videodan o anları izleyebilirsiniz.

Dizinin çekimlerinde oyuncuların birbirleri ile sıcak iletişimleri hemen dikkat çekiyor.

Setteki ekip ortamı, aile gibi olma hali dizilerin enerjilerine de önemli bir katkı yapmakta.

Videodaki görüntüler birbirine kısa sürede ısınmış ve keyfili bir set ortamı yaratılmış olduğunu gösteriyor.

Bu set ortamı da dizinin başarılı olacağına yönelik ilk işareti ortaya koymakta.

Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok başarılı isim de rol alıyor.

KUZEY YILDIZI-İLK AŞK 14 EYLÜL CUMARTESİ SHOW TV’DE BAŞLIYOR!

14 Eylül Cumartesi izleyicileriyle buluşacak olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yayınlanan yeni tanıtımı da büyük beğeni topladı.

Karısının kendisini aldattığını ve tüm parayı alıp kaçtığını öğrenen Kuzey’in (İsmail Demirci) kızlarıyla birlikte köyüne geri döndüğü heyecan dolu tanıtımda, Kuzey’in geldiğini öğrenen Yıldız’ın (Aslıhan Güner) tepkisi sert oluyor.

Yıldız’ın yıllar önce kendisini terk eden Kuzey’e öfkesi dinmezken, ikilinin atışmaları eğlenceli anlara sahne oluyor. Kızlarıyla birlikte köyüne geri dönen Kuzey’e neler olacağı ise merakla bekleniyor. Dizi eğlenceli hikayesiyle şimdiden adından söz ettireceğe benziyor.

Etkileyici senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosu ile Kuzey Yıldızı-İlk Aşk 14 Eylül Cumartesi saat 20.00’de Show TV’de!

İlgili Haberler