SON DAKİKA
17 Haziran 2019 01:33

SON HABERLER

Kuzgun 16. bölüm sezon finali 2. fragmanında Dila, Kuzgun’u kalbinden vuruyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kuzgun dizisinin 16. bölüm 2. fragmanı izleyicilerle Star TV ekranında buluşacak. Kuzgun dizisinin sezon finalinde neler olacağı merakla bekleniyor. 29 Mayıs Çarşamba günü ekrana gelecek olan Kuzgun 16. bölüm sezon finalinde Dila, Kuzgun’u kalbinden vuracak. 16. bölümden 2. fragmanı videodan izleyebilirsiniz.

Kuzgun 16. bölüm sezon finalinde yaşanacakların detayı şöyle:

Kuzgun, Ferman’ın evinden aldığı bir delille Derviş’e gelir ve ondan bu delille ilgili araştırma yaptırmasını ister. Çıkacak sonuç, Yusuf’un hayatta olup olmadığını açığa çıkaracaktır.

Meryem, Derviş’in gerçekte kim olduğunu öğrenir ve onunla yüzleşir. Meryem bu andan itibaren mutlak bir ölümle yüzyüze kalırken, Kuzgun ile Ali arasındaki düşmanlık daha da derinleşecek, Ali, Kartal’ı da ateşe atacak bir hamlede bulunacak ve Kuzgun ile aralarında şiddetli bir hesaplaşma yaşanacaktır.

Veliahtı Kuzgun’un Dila’ya hala zaafı olduğunu gören Derviş ise bu durumdan rahatsızdır. Kuzgun’a tarafını belli etmesi, tercihlerinin ağırlıklarıyla yüzleşmesi ve Dila’dan uzaklaşması için çok riskli bir oyun kurar. Bu oyunun bir yürütücüsü Dila, öteki yürütücüsü Ali olacaktır. Dila, kendisinden istenen şeyle ilgili çok önemli bir kararın eşiğine gelir. Bu karar, Dila’nın kendisini aşağıya attığı bir uçurumdan farksızdır.

Birbirlerine uzak ama birbirlerinin özlemiyle yanıp tutuşan Kuzgun ve Dila için bu kurulan oyun hayatlarını sonsuza kadar değiştiren son büyük adım haline gelir. En büyük bedeli Kuzgun’un mu Dila’nın mı ödeyeceği belli olmayan bu büyük adım, gözükara iki aşığın içlerindeki en ağır duygularla yüzleşmeleriyle şoke edici bir sona yol açacaktır.

İlgili Haberler