SON DAKİKA
22 Eylül 2019 02:07

SON HABERLER

Kuzgun 2. sezon tüyosunu Burcu Biricik verdi!

Kuzgun 2. sezon tüyosu geldi! Dila kaçacak, Kuzgun kovalayacak!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Star TV ekranında izleyicilerle buluşan, ilk sezonunda farkını hissettiren Kuzgun dizisi, 2. sezona bomba gibi geliyor.

Dizinin 2. sezon fragmanı yayınlandı. Onur Saylak ilk kez kendini gösterdi. Diziye katılan diğer isimler Nilperi Şahinkaya ile Tülay Günal oldu…

Barış Arduç, Burcu Biricik, Hatice Aslan, Settar Tanrıöğen, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Levent Ülgen gibi önemli isimleri bünyesinde buluşturan Kuzgun dizisi Eylül ayında iyi bir başlangıç ile yeni sezona merhaba demeye hazırlanıyor.

Dizinin 2.sezon fragmanı büyük ilgi gördü. Burcu Biricik de fragmanı twitter hesabından paylaştı. Hayranları oyuncuya övgülerde bulundu.

Bircik mesajında “Aşk bir oyun, kaçtığın kadar kovalamayı seversin” diyerek 2. sezonun tüyosunu vermiş oldu.

Ünlü oyuncunun hayranları ise hem diziye devam ettiğine çok sevindiklerini belirten yorumlarda bulundu hem de güzelliğine ve başarılı oyunculuğuna yönelik iltifatlarda bulundu.

Biricik’in paylaşımına yapılan yorumlarda sadece Türk hayranlarının değil, dünyanın farklı ülkelerinden hayranlarının da yorumlarda ve beğenilerde bulunduğu görülmekte.

Bir hayranı, “Güzelliğinden tanıtıma odaklanmak zor oldu, çok güzel bir giriş oldu Burcu” diyerek yanıt verdi.

Kuzgun 2. sezonuyla sadece ülkemizde değil yurt dışında da ciddi bir kitle tarafından heyecanla bekleniyor.

Hayranları Biricik’e yeni sezonun hayırlı geçmesini diledi.

İşte Kuzgun dizisinin 2. sezon fragmanı:

İlgili Haberler